Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire macerás a tetováló a...

Mennyire macerás a tetováló a háton?

Figyelt kérdés

Egy olyan 10x3 centis mintát szeretnék varratni a lapockáim közé. Hallottam napjában többször kenegetni kell. Amíg nem gyógyult nem érjen hozzá ruha stb?


Kint dolgozom futárként és több réteg ruha van rajtam. Nem tudom hogy lehet így betartani az utókezeléssel kapcsolatos dolgokat.

Esetleg más tanácsok?



febr. 10. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Mért kell a tetko?
febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán be tudod kenni, max kell hozzá egy (új) konyahibszilikon spatula, amit le kell alkohollal mosni.



Amúgy is lesz rajta Saniderm, addig úgyse csinálsz semmit amíg az rajta van.

febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Egész hátamon van egy nagy minta, és nem volt mindig segítségem a kenegetéshez. Én egy nagyon hajlékony ilyen szilikonszerű anyagú vonalzót használtam a hátam közepére, amit pont nem értem el, a többit meg tükörből figyelve. Akkor még nem nagyon volt secondskin fólia, de én első hétben minden nap fóliáztam reggel és amikor hazaértem délután, levettem, lemostam, újrakentem és hagytam levegőzni. Szóval nap közben megoldható volt régebben is. Secondskin fóliával meg pláne, mivel 3-4 napig gond nélkül fentmarad és fent is hagyható.
febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!