Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a rushguard hosszú ujjú...

Ez a rushguard hosszú ujjú szörf fürdőruha jó lenne vitorlázáshoz na meg Aqua parkba nekem elég tetszetős és a nap ellen is véd ami előnyös, van egy aggályom ezzel mégpedig a pisilés ebben a ruhában hogyan oldható meg gondolom macerás lenne levenni?

Figyelt kérdés

Ruha: [link]

Válaszokat és véleményeket kérnék

16 éves csaj



#fürdőruha #Szörfruha #Surf fürdőruha #Rush guard fürdőruha #Szörf fürdőruha
2022. jún. 23. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nap van és meleg, akkor ez nem lesz túl kényelmes.

Vitorlázáshoz én inkább egy laza, vékony inget húznék a fürdőruha fölé, hogy ne érjen a nap. Meg bekenném magam, hogy ne égjek le.

Pisilni ugyanúgy lehet benne, mint a sima fürdőruhában, kénytelen vagy lehúzni, letolni.

2022. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha vizes akkor talán nem lenne melegen benne
2022. jún. 23. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért nem jó a fürdőruha? Az is ilyen, csak nincs ujja.
2022. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez speckó ruha ebben nem égek le
2022. jún. 25. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen, száras is. Teljesen jó, kicsit vastagabb mint egy fürdőruha de ne úgy képzeld el mint egy overall surf dresszt mert ezt sokkal kényelmesebb fel és levenni. A hosszú újjú pedig védi a könyököd a kidörzsölődéstől ha csúszdázol.
2022. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!