Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen hatással van a tetoválá...

Milyen hatással van a tetoválásra a fogyás?

Figyelt kérdés
Sajnos elég túlsúlyos vagyok és szeretnék 100 kilóról 60-70kg-ra fogyni.Amikor készültek a tetoválásaim akkor szintén 60-70kg voltam,nem látok rajta változást hogy megnyúltak volna.(Alkaromon vannak a tetoválások és az ujjaimon)de azt viszont nem tudom,hogy mi várható ha lefogyok.Nagyon szottyadt lesz a tetoválásom vagy marad a rendes állapotában?

febr. 12. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bőröd megnyúlik és ez smafu, vagy igen vagy nem, akkor csúnya lesz, ez tény.
febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Alkarodon van a tetoválás meg az ujjaidon tehát nem hinném hogy karbol annyit tudsz fogyni hogy össze szottyadna a tetkod
febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kötõszövettõl függ, ez generikai is


Ha szép lassan, lépcsõzetesen adod le, akkor marad idõ regenerálódni, és nem lesz olyan szétnyúlt hatása.



Alkarra annyira nem szoktak hízni, meg ort feszes is a bõr. Ahol ilyen horror sztorikat látni, az inkább a has, a belsõ felkar...

febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alkaron szerintem sem lesz vele nagyobb gondod, inkább hason, derékon stb. torzul jobban.
febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!