Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválásod előtt mi...

Első tetoválásod előtt mi volt a nehezebb? Rászánni magagad, hogy ez után tetovált leszel, vagy a fájdalomtól való félelem?

Figyelt kérdés

febr. 29. 21:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, más kérdéseket is megnéztem. Sokszor az van, hogy kevésbé fáj, mint az ember azt gondolja. Ez mitől lehet? Régen jobban fájt de azota jobbak lettek a gépek? Miért terjedet el, hogy hatalmas fájdalom?


A kérdések alapján azt is látom, hogy nem sokan bánnak meg egy-egy mintát, talán ettől sem kell félni.

márc. 5. 18:49
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha felnőtt fejjel csináltatod, már olyan igazán nem változik az ízlésed, nem hinném, hogy bánni fogod.

Ha mégis, el lehet fedni új mintával, stb, stb..

Természetesen fejlődnek az eszközök és van lehetőséged szakértő művészhez menni, nem Lajoshoz a garázsba 3 sör után. :D

De tényleg ne félj. A fogorvos rosszabb. :D

márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Illetve hozzátenném még, hogy nem mindegy melyik testrészt választod.

Pl.nekem a lábfejemen kellemetlenebb volt, mint a derekamon.

A férjem a könyökénél érezte a legrosszabbnak.

márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Amikor megtaláltam a számomra tetsző mintát még évekig nézegettem tudva, hogy örökre szól. Utána a megfelelő müveszt kellett megtalálni, akire rá mertem bízni.

Mivel első volt a fájdalomtól elájultam. Férjem velem volt így elkapott.

márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

14 is én

Talan azért mert nagyon vékony tűkkel dolgozik és mire a fájdalomérzése eljut az agyba addigra felénél túl voltam.

A leges legvégére kaptam ridokain sprét, amikor már nem kellett a segédvonal

márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!