Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást, de...

Szeretnék tetoválást, de rettentően félek! Valami nyugtatót ha bevennék előtte, meg fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
A lapockán nagyon fáj?

2013. máj. 7. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

A legtöbb tetováló szalonban ha megfizeted akkor kenek a felületre fájdalomcsillapítót. Pár éve 1000 forint volt. (most nem tudom)

Egyébként a fájdalomcsillapító tablettákkal semmit nem érsz, mert azt akkor vesszük be amikor fáj valami és a gyógyszer bevételtől számítva 10 perc mire hatni kezd.. Így hiába vennél be tetoválás előtt nem érne semmit. A nyugtató is felesleges mert attól még fájni fog..

2013. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
minek csináltatsz, ha ennyire félsz? a tetováláshoz az is hozzátartozik, hogy fáj. kinek jobban, kinek kevésbé. én nem is csináltatnék,ha nem fájna.
2013. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
nem bírom abbahagyni a röhögést. te lány vagy?:D mit sírsz ha tetováltatni akarsz.
2013. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Most komolyan?? Miért baj az ha valaki nem akarja a tetoválást végig szenvedni??

Szeretne egy tetkót de nem bírja a fájdalmat.. Miért kéne szenvednie??

Kérj fájdalom csillapító kenőcsöt, és már nem is fog fájni. A tetoválós megcsinálja neked így is.. Sokan vannak akik nem bírják a fájdalmat..

2013. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SzilKa ***** válasza:
82%

Őszintén szólva a fájdalomcsillapító krémek inkább bírnak placebo hatással, mint valódi fájdalomcsillapítással, hiszen a lidokain nyálkahártyán keresztül szívódna fel.


A kérdezőnek azt javasolnám, hogy keressen egy türelmes és szimpatikus tetoválót, illetve vigyen magával egy barátnőt, aki fogja a kezét az első pár vonalnál, aztán úgyis megnyugszik, mert annyira azért nem fáj, hogy kibírhatatlan legyen. Ha egy szem nyugtatótól nyugodtabb, az sem árt. A fájdalomcsillapító tablettának nem sok értelme van.


Sok sikert!


egy tetováló

2013. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hónapja csináltattam mind a két lapockámra 15-15 centis tetkókat. 6 és fél óra nyúzás volt, de csak a 4. óra körül kezdett el fájni, amikor már fáradtam. Az se az az igazi, fú de nagy fájdalom, hanem csak kellemetlen volt. Lazán ki lehet bírni.

Amúgy az első tetoválásaim voltak.

2013. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
fél liter házi szilva
2013. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

De ostoba vagy kérdező.


Nem kell neked tetkó.. ne csináltass, éretlen és hülye vagy hozzá.

2013. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szemi002 válasza:
62%
No. Szerintem az is fontos hogy mentálisan felkészülj rá. Hiszen a tetoválás senkinek nem gyalog galopp. Fogd fel úgy mint egy megmérettetést. Fájdalmad díjául egy életen át végigkísér amit kiválasztottál. És ha jól választod ki a tetováló művészt is, akkor el tudtok dumálni valamiről és az is eltereli a figyelmedet.
2016. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
én lány vagyok, nekem a mellkasomon van és én elaludtam közben....
2018. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!