Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan lehet csinálni otthon...

Hogyan lehet csinálni otthon tetováló készüléket?

Figyelt kérdés
Van a Youtubeon csomó ilyen videó, hogy börtönben csinálnak tollal meg festékkel működő tetováló készüléket. Ali csinált már az megosztaná velem, hogy hogyan kell? Nincs sok értelmes videó fönt...
márc. 19. 15:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Elírtam: aki csinált már
márc. 19. 15:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na ne mondd már...


[link]


A legelső találat.


Viszont kurwára nem ajánlom, hogy ilyenekkel szórakozz.



Ezek a tákolt gépek nem jók. Még az Amazonos fostalicska gépek is jobbak, pedig azok is gyengék, rángatnak, feldarálják az embert.



Ez meg se nem steril, se nem bőrbarát anyag, rákot, allergiát, hegeket, fertőzéseket stb okozhat.


Szerintem ne csináld.



Vagy de, nekem igazából tökmindegy. Mindenki a saját bőrét viszi a vásárra. Sőt tulajdonképp, jó üzlet is, mert majd jöttök a szalonba lézerre meg takartatni.

márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Inkább ne csináld, rohadtul meg fogod bánni. Ugyanazt tudnám leírni ezzel kapcsolatban mint #2, azzal kiegészítve hogy tetoválni sem tudsz, sejtem átlag ember vagy aki egy rendes kört nem tudna rajzolni egy géppel, de a tűmélység meg a másik, 100% hogy blowout lenne a vége, ami annyit jelent hogy rövid időn belül egy elfolyt szürke paca lesz a tetoválásodból. Ami ráadásul el is fertőződik a steril eszközök hiányában.

Ha 1-2 év múlva gyűlölni akarod a mostani énedet akkor hajrá, különben meg inkább írd a házit.

márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!