Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy mérnököt felvesznek...

Egy mérnököt felvesznek dolgozni,úgy hogy ez egyik keze tele van tetoválva?

Figyelt kérdés
márc. 25. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában olyan helyeken baj ahol ügyfelekkel találkozol.
márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vennének fel?
márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
57%
Persze, csomó mérnök ismerősöm van látható helyen lévő tetkókkal.
márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nincs kizárva hogy felvesznek, de egy dörzsölt HR-es már vágja, hogy gyerekes, lázadó természet, nárcizmus gyakran kíséri ezeket az embereket. Nem jó ajánlólevél.
márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
trashy, but who cares nowadays.
márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Általában felveszik. Főként, ha az állásinterjún, majd munkába állva az első időszakban hosszú ujjú ruhában és zsebre tett kézzel látják csak. ;)

Ahová nem vesznek fel, ott nem is érdemelnek meg! Olykor kifejezetten jót tesznek, ha elutasítanak, mert sokkal jobb helyre (is) juthat az ember. (párszor már megéltem ezt a helyzetet)

Nekem nincs tetkóm, ám mackós alkatú gépész, informatikus, reklámgrafikus, webdizájner, videógrafikus, stb. vagyok, mesélhetnék az előítéletekről én is. Ahol nem látnak szívesen, ott úgysem dolgoznék, így nem csak ők szűrnek engem, hanem én is őket. ;)

márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Csak úgy veszik fel, ha hord magánál Daedalont, és mindenkinek ad belőle, aki ránéz.
márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!