Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondolsz? Te bedobnád a...

Mit gondolsz? Te bedobnád a neved?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy tetováló ismerősöm félévente lehet nyerni egy 50ezer forint értékű tetoválást. Nos a sztori úgy nézki van egy kis dobozka oda beledobhatod a neved. 1ezer forint 1 cetli. Az az 10cetlit dobsz be egy kalapba akkor 10ezerforint ért lehet nyerni 50k tetkót.

márc. 27. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó pénz szerzési taktika.


Nekem ez nem túl szimpatikus, szóval én nem. Én azoknál a tetoválóknál akiknek minőséginek látom a munkáját, ilyet nem nagyon látok. Mivel nem szorulnak rá. Bár lehet csak én gondolom ezt furának.

Milyen minőségű a munkája?

márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
36%
Nem tetovàltatok.
márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha amúgy is olyan minőségű munkái lennének hogy tetováltatni akarnék nála, akkor lehet.
márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Ilyet nem láttam még, hogy a bedobásért fizetni kell. Több szalonnál is láttam nyereményjátékot ilyen-olyan alkalomból de neked nem került pénzbe.
márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy dobnám. Ha már tetováltatnék, akkor olyan művesznél, akit én választok. Az ár lenne az utolsó szempont, hiszen egy életen át kell aztán viselnem amit felvarr. Ez nem olyan, mintha pl vennék egy csomag akciós csirkemellet, és örülnék hogy jó bizniszt csináltam.
márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt én is akartam írni. Ilyenkor az ember nem a pénzt, kupont vagy egyebet nézi normál esetben. Ha nyernék egy 100 ezres mintát se csináltatnám meg, ha nem vagyok elégedett a művésszel.

Az meg, hogy pénz kér ezért, kicsit gáz. Egy ilyen nyereményjátékban pont a reklám lenne a lényeg, ami később fizetődik ki.

márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!