Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Friss tetoválás után mennyire...

Friss tetoválás után mennyire lehet elmenni buliba?

Figyelt kérdés

4-5 nappal a tetoválásom után lenne egy buli,amire már megvan a jegyem és nem tudnám lemondani + menni is akarok.

Mennyire lehet baja a tetkónak közben?

Alkoholt nem fogyasztanék,ha azt sem szabad.


ápr. 9. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
4-5 nappal utána már nem kell fóliázni, meg annyira védeni. Menj nyugodtan.
ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mennék. A tetoválás életre szól, buli lesz még. A fülledt, koszos, izzadós tömeg nem annyira tesz jót.
ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4-5 nap azért már nem kevés idő, azalatt elég jól beállnak a dolgok. De ha mindkettő ennyire fontos neked, akkor miért nem tolod el a tetoválást egy héttel?
ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A tetkós azt mondta, hogy 3 hónap múlva tudna csak időpontot adni és erre az időpontra is tök sokáig vártam.

Csak később jutott eszembe, hogy utána lesz ugye a buli.:/

ápr. 10. 00:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartom jó ötletnek. Annyi idő alatt valóban “kényelmesre” gyógyul, de korántsem lesz még teljesen meggyógyulva a bőr. Egy buliba táncolsz, ugrálsz stb. A bőröd kidörzsölheted, felsértheted. Az izzadság mellett még millió korokozó kerülhet a nyílt sebnek minősülő tetoválásodra. Én nem kockáztatnék meg egy fertőzést.
ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!