Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van olyan ember aki tervezne...

Van olyan ember aki tervezne nekem tetoválást? Persze nem tudok elmenni mert messze vagyok így csak egy mintát kérnék. Lent.

Figyelt kérdés
Van egy a hátamon, a gerincemen fut végig, ez egy kicsit szúrós , kemény beütésű ha értitek hogy értem. Nem olyan lágy vonalak,ebből szeretnék le a derekamon keresztül, csípő, majd le a combig. Ha valaki megnézné, küldök képet, ha valaki foglalkozna ezzel. Persze nem kell teljesen kidolgozott csak egy skicc.Ha valaki vállalná, akkor még beszélnénk bővebben róla. Pls valaki :-)

2014. nov. 21. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de miért nem mész el egy tetoválóhoz? Ő megrajzolná neked.
2014. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is egy tetoválót javasolnék.
2014. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetováló tervezett, és benne volt az árban...:)
2014. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem mert úgy igazából nem szeretnék olyan tetoválást ami más elképzelése, tudom ez így hülyén hangzik de itt az a baj hogy nem tudom milyen tetoválás illene a jelenlegihez, és hogyan futtassam le a combomon. Csak ötletek kellenének, és akkor talán megjön az ötlet.Ami a hátamon van azt tetováló tervezte de...nem is tudom, Szép és tetszik, büszke vagyok rá,de ott van az is hogy ez részben nem én vagyok mivel ez más gondolata volt. Azért is írtam hogy skicc kellene, mert ami jelenleg van azon kicsit lágyítani kellene, mármint a hatásán, és ezt össze hozni az újjal. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni. És majd aki tetovál ahhoz már tudok vinni valami elképzelést. így értitek remélem
2014. nov. 23. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen segítek, küldj képet ha gondolod! :)
2014. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!