Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Megbántátok a tetoválást?

Megbántátok a tetoválást?

Figyelt kérdés
Főként olyanok véleménye érdekelne, akiknek régebb óta van.
máj. 25. 15:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2
 1/11 Duke81 ***** válasza:
65%
Kb a testem 60-70%-át borítja tetoválás. Mind részletesen kivitelezett, nem egy nonfiguratív, gyorsan felvarrt valami. Van egy két részlet amivel nem vagyok 100%-ig elégedett de ezeket kb csak én veszem észre magamon, mások mindig csak csodálkoznak, ámuldoznak rajta. :) Szóval nem bántam meg.
máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sosem untad meg, sosem zavart egy percig sem? Nem gondolkoztál el rajta soha, hogy jobb lenne sima bőrrel?
máj. 25. 15:22
 3/11 Duke81 ***** válasza:
63%
Nem. Miután meg van kb 2 hét és annyira megszokod, hogy az a furcsa ha üres lenne a helye.
máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
59%

26 éve van. Én előrelátó voltam amikor csináltattam, mert önmagamat jól ismerve szinte biztos voltam abban, hogy ha mindennap látnám, akkor tutira megunnám egy idő után. Lehet, hogy alig 1-2 év alatt is akár. Ezért szándékosan olyan helyre varrattam, ahol nem látom napi szinten, csak ritkán, tükörből.

Kb. nagyjából nekem is ezen a helyen van és a mérete is kb. ekkora, csak én pasi vagyok és férfias a motívum is rajtam.

[link]

Mivel ritkán látom, így még 26 év után is tudok örülni neki, amikor tükörből véletlenül észreveszem. :) A hétköznapokban meg a legtöbbször olyan érzés, mint ha nem is lenne, mivel nem látom, sokszor teljesen megfeledkezem róla. Nekem ez így pont jó, nálam ez a módszer tökéletesen bevált. Se eltávolíttatni nem akarom, se felturbózni. Nem bántam meg, hogy van. Szeretem.

máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Mindegyik tetoválásomat tudatos tervezés és egy év gondolkodási idő előzte meg. Ha egy év múlva is ugyanazt a mintát ugyanúgy szeretném, akkor megcsináltatom. Mindegyik olyan helyen van, ahol nem nyúlik meg annyira a bőröm később sem, és olyanok, amik már sosem változnak az életemben. Pl. sosem csináltatnék tetoválást szerelemről, múló szeszélyekről.
máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
52%
Nem. Önismeretből 5-ös. Olyan mintával bíztam meg a kivitelezőt, ami mindig mélyen derengett bennem, egy álom, ami segít nekem, és amit sosem fogok megbánni. Néha eszembe jutott, milyen lenne, ha nem lenne ott, de akkor magamat tagadnám meg.
máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
1 db van, amit máshogy csináltatnék, de amúgy nem bántam meg. Mai napig dicsérik random emberek is az utcán, de tényleg minőségi munkák igazi művészektől. Jó drágák is voltak... :D
máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy percig sem. A "Szeretlek Marcsi" még mindig jól olvasható és a vasmacska is elegántos.
máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem, egy percig sem. Minden mintámat átgondolom, milyen, hova, biztos-e úgy abban a formában... stb. Imádom őket. Igaz, nem is 16 évesen kezdtem varratni, hanem 40, azaz 2 éve. Bánom, hogy nem mertem előbb meglépni, mert mindig visszatartott, hogy mások mit... Most meg már pont lefosom, hogy mások mit...

42/N

máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
0%
Nem, boldogsággal tölt el minden alkalom, amikor rájuk nézek. 5 van, 9 éves a legrégebbi.
máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!