Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fáj amikor a tetkót vagy a...

Fáj amikor a tetkót vagy a piercinget csinálják?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem a tetoválás olyan volt, mintha a darázs csípett volna meg, a köldökpiercingemnél érzéstelenítő injekciót kaptam, semmit nem éreztem.
2012. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem a szemöldököm van tetoválva. nem fáj, csikiz :)
2012. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Attól függ hova és mit akarsz, és a saját fájdalomküszöbödtől.
2012. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más érzés.

A nyelv és mell piercingeim nem éreztem, mert azt jól tudták érzésteleníteni, az ajak és orr piercinget megéreztem. Ki lehet bírni.

A tetoválásnak nekem az eleje nem fáj, csak érzem, hogy csinálják, de amikor már a harmadik órája nyomják, elég érzékeny. Másnak meg a végére zsibbad.

22/L

2012. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
piercinget a fülembe akarok, tetoválást meg a csuklóm belső felére
2012. ápr. 29. 20:48
 6/17 sog válasza:
tetkó nagyon.
2012. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem a tetoválás olyan volt, mint amikor egy kicsit megszúrom magam egy tollal.

Piercinget nem lehet érezni.

2012. máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
nekem a tetoválás nagyon fájt. és 5 percenként el akartam ájulni. persze lehet, hogy ez csak az én hülyeségem:D
2012. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mica-Milla válasza:
Én most csináltattam plusz két lyukat a fülembe és nem fájt. Nekem lőtték, nem szúrták, így gyorsan kész voltam. Utána pár percig égő érzést éreztem, de nem fájdalmat. Rosszabbra számítottam, de nem volt vészes.
2012. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Csukló belső felére fájni fog, mivel nagyon vékony ott a bőr, de a szépségért szenvedni kell! :) A piercing nekem nem fájt, a szám fölött van ilyen "Monroe" piercing, másnap bedagadt a szám tőle, de pár nap és begyógyul! :)
2012. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!