Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj az amikor beraknak egy...

Fáj az amikor beraknak egy köldök piercinget? Milyen érzés? Hogy csinálják? És utánan meglehet előzni hogy ne gyulladjon be?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én bejelentkeztem, aztán mikorra szólt az időpontom elmentem. Le kellett feküdnöm, megkaptam az érzéstelenítő injekciót, vártunk pár percet, és semmit nem éreztem.

Úgyhogy ne félj, teljesen fájdalommentes :)

2009. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem sem fáj, teljesen elérzéstelenítenek. Én folyamatosan fertőtlenítettem, és kenegettem is, de egy pici gyulladás akkor is volt. Nem vészes, hozzáteszem.
2009. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
6 hete csináltattam, nagyon féltem tőle, de nem fájt egyáltalán, úgy történik, hogy bemész a szalonba, a piercinges bekeni fertőtlenítővel a területet,egy tollal berajzolja hova fog szúrni, lefekszel, befújja érzéstelenítővel (nem kell injekció..) egy csipeszbe befogja a bőrt és átszúrja. Kb 1 pillanat az egész, nem is érzed, utána kenegetni kell napi 2szer azzal, amit ad rá és akkor nem fog begyulladni. Ja és ne nézegess a neten videokat, amikor szúrják, sokkal félelmetesebb végignézni, mert hidd el, tényleg nem fáj, ha jól csinálják! :)
2009. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én betadine-t és oxycort sprayt használtam. Egy hónapig minden nap. Egyszer sem gyulladt be. Ismerőseim, akik nem kenték, nekik begyulladt.
2009. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
hát igazábol én nemtudom hogy milyen érzés lehet,de bnöm csináltatott,ott ültem végig mellette,és majdnem odahalt ugy fájt neki :S nem akarlak tényleg megijeszteni,lehet hogy csak neki volt a fájdalomküszöbe alul,de utána mozogni nem bírt... de kb 1 hétig fájt neki intenzíbebb mozgástol,betadint használt. ja és amugy ő csak fagyasztósprayt kapott lehet hogy azért fájt neki .:S:S
2009. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)

Azért kicsit meg nyugodtam....:)

2009. máj. 16. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:
én végig áltam és csak lekente aztán lefujta vmi jeges izével..és végig éreztem az egészet és esküszöm holnap megverem azokat akik szerint "nem fáj"..:P
2010. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
nekem rohadtul fájt de nem a szúrás hanem amikor próbálta beletenni a pc-t, csak nemment be :S az szörnyű volt.
2010. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt hogy betelefonáltam a pc-hez és elmentem.

Adott érzéstelenítő inekciót volt olyan ami a fogorvosnál is szokott de ha neked az nem jó van egy másik féle vagy ha nem akarsz érzéstelenítőt mondták hogy van vmi fagyasztásos

is de nemtom mi lehetett.Én kértem érzéstelenítőt és nem fájt csak csípett, várni kellett 3-4 percig még hat .

Egyszerűen átszórta de lassan ment át (mert erősek a kötőszöveteim).Aztán beletette a pc-t és késsz.

Nem fájt utána se és nem gyulladt be, én betadin oldatot használtam kb.1,5 hétig utána semmit

2010. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!