Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tetoválásról? ˙ (Kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már rég óta tervezgetem , hogy csinálok egy tetkót..

Nem szeretnék én is a tömegfóbia része lenni, szóval arra gondoltam, hogy egy szöveget csináltatnék a hasam alá bal oldalra, hogy könnyen el lehessen takarni..


Ez lenne az:

[link]


[bocsi csak lusta voltam kép ként kivágni]

Nagyon sokat jelent nekem az édesanyám, mert gyerekkorom óta ketten élünk és mindent megtett értem, ezért gondoltam erre, szerintem jó "jelentése" van, és tetszik is..


Szerintetek ez gáz egy férfin? 19/F



2012. máj. 4. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem 1000x szebb édesanyához köthető tetoválás van, és ide szerintem annyira nem nézni ki jól a szöveg.
2012. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

dehogy gáz

a tetkó is jó, ha neked tetszik

2012. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tetoválás jó, egyáltalán nem sablonos, meg ez azért elég erős jelentéssel bír.

Viszont szerintem ne oda csináltasd, ott nem néz ki jól, főleg egy fiúnál nem...

Én a helyedben tarkóra, vagy kicst lejjebb rakatnám (de nem vagyok a helyedben:-))

2012. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pont hogy a tömegfóbia része leszel...abszolút nem egyedi és giccses, már amiatt ahova akarod tetoválni, meg csak egy sima mondat..tervezz egyet magadnak, amibe beleviszed a személyiséget, na az egyedi lesz!
2012. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"tervezz egyet magadnak"...xD

Én terveztem egyet magamnak, felraktam róla 1 kérdést (akkor még nem volt rajtam, csak a ábráról, de nem sokkal később meg is csináltattam), itt mégis írtak olyat, hogy sablonos, meg tucattetoválás... mikor én raktam össze... Mégis, akkor mi nem "sablon"?...

2012. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!