Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Alkar tetoválás szöveggel kb....

Alkar tetoválás szöveggel kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

[link]


NEM EZT AZ ELCSÉPELT SZÖVEGET SZERETNÉM! Csak ezzel szeretném szemléltetni, hogy akarom. Szóval mindkét alkarra 3-3 szó menne kicsit kisebb betűmérettel.

Kb. mennyibe kerülhet? Tudom, mindenhol máshogy van, mást néznek, de mégis jó lenne egy érték...

Köszönöm



2012. júl. 21. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyok tudnak lenni az árkülönbségek, a legtisztább, ha bemész egy szalonba a lakóhelyeden és megkérdezed tőlük, vagy ha van honlapjuk emailben is érdeklődhetsz. Az még nem kötelez téged semmire.

Tudom, nem ilyen választ akarsz, de ez sokkal egyszerűbb, mint hogy mi itt tippelgetjük neked, hogy na vajh mennyi lehet. :)

2012. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, majd írok 1 emailt akkor. A másik kérdésem pedig, hogy terveztem magamnak saját betűtípust, mert egy se tetszett, azok közül amiket a neten találtam. Viszont mivel "házi készítésű", nem teljesen egységes minden betű és a vonalak. Ilyenkor mi a teendő?
2012. júl. 21. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha beviszed nekik a mintádat, akkor ők azt meg tudják igazítani, hogy egyformák legyenek. Egy tetoválóművész jól rajzol(jó esetben), szóval nem gond. Lehet még tippeket is ad, ha kérsz, hogy hogyan lenne jobb :)
2012. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minimum egy 20 ezret számolj azért..
2012. júl. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg amúgy mennyi az a kicsit kisebb..?!
2012. júl. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a kezdőbetű akkora lenne mint ezen a képen lévőnek a fele, a többi pedig olyan kicsi, mint ahogy a képen
2012. júl. 22. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!