Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol mutat jól egy tetoválás...

Hol mutat jól egy tetoválás egy nőn? Csukló, derék vagy nyak? Hol mennyire fáj?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Uhm, sehol?
2012. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Sehol...

Fiatalon lehet hogy jól néz ki, de szerintem az iszonyat vicces, amikor egy 50 felé közelgő nő enyhén ereszkedett bőrén ott figyel egy ráncos pillangó!

2012. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

nekem nagyon nem tetszik a tetoválás.

egy nőn sokat ront, ha így ki van díszitve.

ha rám hallgatsz, nem tetováltatsz semmit.

ha mindenképpen szeretnél, derékra, hátul, esetleg.

csuklón, derékra, nyakra nem.

nem túl erotikus.

38/f

2012. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabriell88 ***** válasza:
nekem a két lapockám között van egy 7cm-es non. farkas.És akik először megjegyezték, hogy szép azok férfiak voltak. nem nagy és nincs csak egy, de szerintem sokkal szebb, mintha derékra tetettem volna.Vedd figyelembe, választáskor, hogy ha hízni vagy szülni fogsz a bőröd nyúlik majd ezáltal a tetkó is.Plusz hol nyúlik kevésbé a bőr ha megöregedsz.:9
2012. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A derekadra ne csináltass.

nagyon sok csajnak van ott. Úgy is hívják hogy r*banc rendszám... és közbe tényleg.

2012. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem ha igazán akarsz egy tetoválást akkor ne azon gondolkozz h hol mennyire mutat jól.Ha neked van egy elképzelésed akkor csináltasd meg.Max bemész a tetkószalonba és a tetováló azt mondja h nem áll jól de ne mások döntsenek helyetted.

Am meg nekem csuklómon van felirat,és nem mondom hogy kellemes volt de teljesen kibírható és nem olyan hű de fájdalmas mint ahogy mondják,de egyénfüggő.

18/L

2012. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Hímnemű kommentelők! :D

Ha azt hiszitek, hogy rajtatok idős korotokban (a löttyedt és ráncos bőrötökön) jobban fog mutatni a tetkó, mint egy idősödő nőn, akkor nagyon tévedtek...ugyanolyan "rondák" lesztek ti is. XD

Én a csuklót javaslom. A tetkó lényege, hogy ott és olyan legyen, ami neked tetszik, amilyet Te akarsz. Ne más döntsön helyetted. Egyébként meg szerintem "Élj a mának" és ne foglalkozz azokkal, akik azzal zaklatnak, hogy hogy fogsz kinézni x év múlva. ;)

2014. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!