Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Aki 16-17-18 évesen (tehát...

Aki 16-17-18 évesen (tehát elég fiatalon) csináltatott tetkót megbánta?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

17 évesen csináltattam. Én terveztem, nem bántam meg, nem feltűnő. De nagyon jól át kell gondolni, hirtelen felindulásból nem szabad.

Mondjuk annyi, hogyha visszamehetnék az időben vártam volna pár évet.

2012. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
anyum most 34 éves és nap mint nap dühöng azon,hogy mennyire bánja a tetkót,pedig nem nagy és nem is feltűnő ,de nagyon bánja és 16 évesen csináltatta.. szerintem nagyon gondold meg..:)
2012. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ismerek pár embert aki megbánta. pl nem kapott miatta meg jó melót vagy megunta, vagy gázul nézett ki az esküvői ruhában stb...
2012. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársam 16éves, és a pinájára tetováltatta a pasija nevét :)

kb havonta összevesznek. Remélem fog neki fájni, mikor leszedeti.

2012. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsóó, ez mekkorra gáz. Ezért nem kell kis pillangócskákat, delfineket meg szerelmeket magára tetováltatni az embernek, hiszen egyébként 16 évesen sincs értelme, később sem lesz. Nekem az első tetkóm 16 évesen lett meg, a második és a harmadik 17 évesen, a negyedik elkészítésekor 18 voltam. Mondjuk az első kettő nem feltűnő. Az első igazából mondható kettőnek is, mert a mutató és középső ujjamon egy-egy szó, ami nekem sokat jelent, nem ilyen elcsépelt baromság, hogy strong meg brave meg love meg believe... A második egy szintén fontos szimbólum a csuklómon, ezt sem bántam meg, hiszen ez is sokat jelent. A harmadiknál viszont már adtam rendesen az érzésnek, egy hosszú mondat van több soron mindkét lapockámon, a hátam felső részén. Ez is fontos jelentéssel bír, bár nagyobb általánosságban, nem személyre szabott dolog, de én elsősorban azért varrattam magamra, hogy sosem felejtsem el, és tanuljak belőle... bejött. A negyedik a mellem alatt van, egy szintén sokat jelentő szöveg egy fájdalmas, de annál jelentősebb emlékről. Ezek a tetkók nekem tényleg sokat jelentenek, elhunyt családtaghoz köt, meg ilyenek. Tervben van még 3-4 darab.


19L

2012. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 evesen csinaltattam, nem bantam meg, de mar mast szeretnek a helyere. Kiszedetem es ujat csinaltatok bummm. 28 eves vagyok
2019. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!