Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék a lapockámra tetovál...

Szeretnék a lapockámra tetoválást, szerintetek később nem fogom megbánni? Aki csináltatott megbánta?

Figyelt kérdés
Gondolok arra pl hogy színházba ha felveszek egy kivágott egyberuhát, nem mutat nagyon csúnyán hogy ott van egy tetoválásom (pillangókat akarok egy kicsit meg egy nagyobbat).18L
2010. jún. 1. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:

én nem tetováltatnék

régebben én is meg voltam huzatva hogy tetkó kell,párom lebeszélt mindig,és inkább 2 hetente hennával festett nekem különböző mintákat

most már irtozom a gondolattól is,hogy festegetni magam...


18 voltam én is,amikor nagyon akartam tetkót...

23/N

2010. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az a saját személyiségedtől függ. Én nekem a karom és a mellkasom is meg van varrva, pedig a munkahelyemen előírás a "casual".Mindig hosszú ujjú ingben vagyok.

Én nem bántam meg, te se fogod.

25/F

2010. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én csináltattam a nagy ő-vel közösen egy non-figuratívot a lapockáim közé. Azóta már nincs nagy ő, de a tetkó mai napig emlékeztet rá. Ez jó vagy rossz, ítélje meg mindenki saját maga-a sajátodról is neked kell döntened.

Szerintem ez leginkább az egyéniségtől és az életviteltől függ, amelyek 18 éves korban még nem kialakult dolgok.

Van, akinek kifejezetten jól áll, van, aki takargatná, ahogy lehet: mindkettővel találkoztam már.

A színházas (és a szülői) példa talán a legjobb, ami eltántoríthat, de azt is jó tudni, h az eltávolítás költséges és maradandó nyomot (a bőrszínnél világosabb heg) hagy.

Ha mégis varratsz, jól válassz: mintát és mestert egyaránt.

2010. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most ilyen kérdéseken jár az agyad (ami alapvetően nem rossz, ha átgondolod), akkor szerintem még mindenképp várj vele. Csakis akkor csináltass tetoválást, ha biztos vagy a dolgodban, hogy igen, szeretnéd viselni a tetoválást, mert téged tükröz, nem zavar ha kilátszik a ruhából stb.

18 éves korod után még sokat változhat a személyiséged, ezért is mondom, hogy várj még vele.


Nekem már valahogy gyerekkorom óta vágyam volt a tetoválás, mindig is tetszettek, kb 18 évesen ez tovább erősödött, mégis csak 22 évesen készült el az első minta. Az én személyiségem ugyan nem sokat változott az elmúlt évek alatt (csak amennyire az évek automatikusan formálnak), szóval valószínűleg az se lett volna baj, ha 18 évesen beülök egy szalonba, mert az akkor elképzelt minta még mindig foglalkoztat (de az első végül más lett, ami talán még inkább kifejez engem).


Lényeg a lényeg, várj még a varratással, inkább menj lehetőleg biztosra.

2010. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
engem kb. 5 éven át alig lehetett visszatartani, annyira akartam tetkót. szerencsére nem csináltattam, mert vki mindig lebeszélt, azóta már ezerszer megbántam volna!
2010. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tetoválás csináltatsz . Inkább gyűjts rá sokáig, és keress meg egy igazán jó mestert. Nehogy úgy járj mint ezek az emberek. [link]
2010. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:) Akkor azt hiszem még egy két évet gondolkodom rajta:)
2010. jún. 1. 17:49
 8/8 anonim válasza:
Én 14 vagyok, és egy idézetet fogok magamra varratni. lehet h át kéne gondolnom, de hangulat ember vagyok. és hiába van tű iszonyom, akkor is meg fogom csináltatni. és ne hidd aztt, h csak úgy gyorsan vmi hülyeséget kitalálok, mert egy rám nagyon is jellemző sor lesz rám, varrva. ha te is így érzed nyugodtan varras :)
2010. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!