Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováláshoz kérnék tanácsot!...

Tetováláshoz kérnék tanácsot! : ) többit lent röviden?

Figyelt kérdés

Szeptemberben szeretnék egy tetoválást magamra tetoválni egy hosszabb szöveggel . Első tervem az alkar volt de a meló miatt oda nem lehet de viszont szeretném olyan helyre varratni amit látok is bármikor .

MIt javasolnátok? Bordákra? Bicepsz? Mell?stb?


ELőreköszönöm



2012. aug. 2. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik, ha egy férfinak a bordájára van egy szöveg tetoválva. A bicepszen szerintem sokkal jobban mutat. 23/L
2012. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is: lány vagy vagy fiú? másodszor: mi a szöveg?
2012. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a fiú vagy, vedd számításba, hogy a bicepszed nőhet, ha eleped, az nagyon csúnya.

lánynak esetleg a két csípőcsont közt, fiúnak mellkason keresztbe? bár ffin még nem láttam hosszabb szöveget alkaron kívül ami tetszett volna...

2012. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talp? Ott látod, és semmibe nem akadályoz, hacsak nem kell mezítláb lenni a munkahelyen! :)
2012. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

In nomine patri et filii ,espiritu sancti

nem biztos ,hogy most helyesen írtam le ,de ezt szeretném viszont magamra tetováltatni


19/F !

2012. aug. 5. 02:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Vallásos vagy? Ha alkar kizárva, akkor gondolkodj egy kicsit. Van már másik tetkód? Bordán néz ki legjobban, a bicepsz nő, csökken, mellen meg nem férfias. Vállon nem mutat. Szóval talán a bordákon nézne ki a legjobban, de gondold át, mert ez nem egy sablonminta, amin 10-20-30 év múlva már átnéz az ember, mert mindenkinek van. A bordákon két sornyi szöveg elvész, nagybetűvel meg nem mutat. Esetleg lábszár, de inkább vádli, ott ha nem sportolsz, akkor az nem nagyon változik. De rövidnadrágba az is látszik.
2012. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!