Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csillám tetováláshoz melyek a...

Csillám tetováláshoz melyek a jó alapanyagok? Alig találok erről infót.

Figyelt kérdés

Úgy ámblokk az egész téma nem elterjedt a neten(itt sem),pedig szerintem ez már egy elég ismert dolog,nem!?

Van itt valaki aki csinálja?

Minden tapasztalat érdekel: minőségről, mennyiségről, taktikákról egyaránt, bármi! Most készülök belefogni a bizniszbe.

Köszönöm!:)



#csillám tetoválás
2012. ápr. 25. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


vannak még oldalak amugy ahol lehet venni,csak már nem tudom.

én a Balaton partjan taliztam egy csajjal aki ott csinalta ezeket.

2012. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Annyit írnék még,hogy olyan ragasztót szeretnék,ami

1.,tartós

2.,vékony ecsetes (mert először sablon nélkül próbálkoznék...)


S amiket eddig a neten találtam,mind körömlakk-ecset nagyságúnak néztek ki(pl.: BlueStar),ami sablonhoz tényleg tökéletes,de szerintem kézi rajzoláshoz nem való.

Egy db videót találtam: http://www.youtube.com/watch?v=A-f8jDzT7Dw&feature=related ahol látszik a szép vékony ecset,de nem tudom,hol lehetne ilyet venni?

Köszönöm!:)

2012. ápr. 25. 13:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi itt lehet kérdezni ezen az oldalon!:) (Bár Én máshol is megtalálom majd a módját:),csak tudod jobb szeretek emberi tapasztalatokra hagyatkozni.)
2012. ápr. 25. 13:20
 4/8 A kérdező kommentje:

Amit az első válaszolóm linkelt,az gyerekeknek való.


Tehát továbbra is várom a segítséget vékony ecsetes, szabad kézi rajzoláshoz való, minőségi ragasztókról!

Köszönöm!

2012. ápr. 27. 18:08
 5/8 A kérdező kommentje:

CSAJOK, NŐK, ASSZONYOK! Az a kérdésem ismételten a témával kapcsolatban,hogy hol találkoznátok szívesen csillámtetoválási lehetőséggel? Tehát magát ezt a szolgáltatást hol szoktátok látni, és hol látnátok szívesen?

KÖSZÖNÖM!

2013. jan. 16. 21:23
 6/8 Nikii1124 válasza:

[link]


[link]


De szerintem felesleges ennyiért venni, bár amint látom már elég régi a kérdés és lehet, hogy már megtetted :)

100 forintosba 150 ft alatt lehet ilyet kapni !!

2013. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te szoktál csillámtetoválni? Köszi!
2013. márc. 5. 17:01
 8/8 Nikii1124 válasza:
Nem szoktam, de szeretnék :) Te azóta csinálod?
2013. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!