Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovláson gondolkodom már...

Laceee12 kérdése:

Tetovláson gondolkodom már hetek óta de nemtudom mi legyen!?

Figyelt kérdés
Aki csináltatott már az mesélne róla, pl: nem bánta e meg, fájt-e, ...

#tetoválás #fájt-e #megbánta-e
2012. aug. 6. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
én is ezzel emésztem magam, csak azt se tudom milyen legyen :-D én nyakra szeretném,persze hátra. Valakinek van ötlete szívesen várom akár privibe. bocs az offért:|
2012. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak akkor nem bánod meg, ha jelent valamit számodra. először az eseményt találd ki, utána a tetoválást. fáj, de helyenként változik, bokán, könyökön iszonyú, háton vádlin nem vészes
2012. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki nem tudja min. féléve, hogy mit szeretne magára tetováltatni, az ne is menjen. Hamár magadra varratsz valamit, az olyan legyen, hogy 10, 25 vagy 50 év múlva se bánd meg! (Nem szentbeszédként írtam) :D


Ha már tényleg tudod, akkor menj be egy szalonba és kérdezősködj nyugodtan, biztosan segítenek :D Amúgy egyértelműen ott fáj a legjobban, ahol vákony a bőr és közel van a csonthoz :)

2012. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ráérsz az a baj...
2012. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!