Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet-e tetoválása egy modellnek?

Lehet-e tetoválása egy modellnek?

Figyelt kérdés
Rendszeresen hívnak fotózásokra és minden vágyam hogy fotómodell legyek. De egy modellnek nem lehet tetoválása és semmiféle modellnek és szépségkirálynőnek. De én ismerek olyan lányokat akiknek van még is modellkednek. Az csak henna lehet nekik?Én vagy az ujjamra vagy a lábfejemre szeretnék egy írást. Ha megcsináltatom örökre le kell mondanom erről az álmomról? Fontos! Légy szíves normális válaszokat!

2012. aug. 7. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit mutatsz egy fotózás alkalmával. Csináltass olyan helyre ahol el tudod takarni ha kell. Ha pedig olyat csinálsz ami látszik akkor legyen ízléses és mutasson is jól, mert akkor nem hiszem, hogy baj lenne.
2012. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm bátyja modell, tényleg összejött neki, nem csak itthon, hanem mindenfele hívják, már reklámban is szerepelt és neki például van tetoválása. De inkább valakit szerintem a szakmában kérdezz meg :)
2012. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kifutó modelleknek is vannak tetoválásaik,de ők azután csináltatták,h elértek annyit,h megengedhetik maguknak,ha érted mire gondolok. Szerintem a lábfej nem a legideálisabb hely,ha komolyan gondolod a modellkedést. Én is szeretnék egy tetoválást,de mindenképpen olyan helyre,ahol csak akkor látszik,ha én is akarom...ez a hely pedig az oldalamon,pont a melltartó vonala alatt lenne,de még gondolkodok,h kicsit fentebb varrassam-e,h a melltartó eltakarja. (Te akkor látod,amikor akarod,és csak az láthatja,akinek meg akarod mutatni,tehát nem lehet kizáró ok egy fotózásnál.) De gondolom,még nagyon fiatal vagy,ha még csak álmodsz a modellkedésről. Szerintem,nem árt,ha vársz még egy kicsit a tetoválással, 18 évesen én is akartam,és hál' Istennek,h nem csináltattam meg,ma már nagyon zavarna,amit,és ahová akkor akartam!

Egyébként meg sok sikert az álmod eléréséhez,de ha komolyan gondolod,a tetoválással simán várhatsz pár évet!;)

2012. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen még kezdő vagyok modellkedés terén. De sok helyre hívnak. Kérdeztem már szakmabeli embert aki azt mondta h dő a természetesség testékszerek nem megengedettek ilyenkor ezeket ki kell venni. Ha az ujjamra csináltatom belülre az annyira nem látszik. Szerintetek egy állásnás interjúnál ez hátrány lenne?
2012. aug. 8. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
De kézfejről és lábfejről kopik ki a leggyorsabban, legfőképp az ujjaknál.
2012. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!