Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás hátrány a munkaker...

A tetoválás hátrány a munkakeresésnél?

Figyelt kérdés

mennyire veszik figyelembe egy állás interjúnál?


látható hejekre gondolok pl csukló,nyak,alkar...stb



2012. aug. 12. 00:35
 1/10 A kérdező kommentje:
*helyekre :)
2012. aug. 12. 00:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2012. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól függ szerintem hogy milyen munka pl :nyakon egy nagy tetoválás egy kórházi dolgozónak , vagy valami szállodába recepciós , vagy akármi ami komoly munka nem hiszem ,hogy előnyös , de egy karosszériás vagy gyárba dolgozó ott nem nagyon számít szerintem
2012. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene, hogy az legyen.
2012. aug. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sose volt hátrányom belőle.
2012. aug. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak egyértelmű dolgok itt is sok mindentől függ nyilván ha bébiszitterkedni akarsz az hátrány.Inkább járnál utána és ne itt kérdezgetnéd.


U.I.: Mindennap felteszik vagy tízen ezt a kérdést ahelyett,hogy lennél tizenegyedik olvasgass kicsit az előző oldalakon a tetoválás témába VAGY menj el munkát keresni és aki tévhiteket von le belőle annak meséld el,hogy miért kötődik hozzád a tetoválás(Főnökökre értem ez alatt)...

2012. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan szakra mész, ami a divattal kapcsolatos, ott nem hátrány (fodrászat, stylist, kozmetikus/sminkes stb) viszont egy irodai állásnál, ha látható helyen van tetoválásod, az sajnos hátrány.
2012. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit találkozol a munka során emberekkel. Milyen munkáról van szó?
2012. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mmano88 ***** válasza:

Én egy luxushajóra megyek majd dolgozni, ott tudom hogy hátrány! Fel sem veszik az embert ha látható helyen van tetoválása vagy testékszere!

Egyébként tényleg attól függ milyen munka..ha csak egy kisegítő munkás szeretnél lenni, ott nem hiszem hogy számít, vendéglátóiparban nem előnyös, ha pedig vezető beosztásra vágysz..hát még sosem láttam olyan komoly üzletembert/üzletasszonyt akin látható helyen virítana egy tetoválás..

2012. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz vezető beosztású, ha látható helyen van tetoválásod. ennyi.
2012. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!