Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Óvónőként hátrány, ha tetoválá...

Óvónőként hátrány, ha tetoválásom van? Befolyásolja ez az elhelyezkedést?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom számít,hogy mekkora,hol van,mit ábrázol. Ha egy gigantikus halálfej nem hiszem,hogy tetszik nekik. De ha kicsi pillangó elis takarhatod
2012. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Egyetértek az elsővel. Hacsak nem valami nagy, feltűnő, esetleg kirívó helyen van, úgy nem hiszem, hogy gondot okozna, ha egyébként el tudod takarni.

Én pl. így piercingekkel, tetovált anyukaként biztos nem is akarnék oviban elhelyezkedni, mert kb. nulla esélyem lenne rá. De a gyerekek azok megint megcsodálnak :D

2012. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hol van, mennyire látszik. Ha olyan helyen van, ami takarható, akkor végül is mindegy, hogy van-e, ameddig nem látható.
2012. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Én nem vennélek fel. Mo-on amúgy is Dunát lehet rekeszteni velük, akkor meg minek egy "megbélyegzett" ?
2012. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A téma biztosan nem lenne gond, a lábfejemre és a hátamra szeretnék tetováltatni.
2012. márc. 9. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Én is óvónő vagyok a bal lapockámon van egy kombinált jin-jang motívum, nem látszik, de egyszer az öltözőben felfedezték a kolléganőim és nagyon tetszett nekik. Volt pár anyuka a csoportunkban, akiknek volt, nem is kicsit, ezen kívül a legtöbb gyerek tetkórágókat ragaszt magára. Ha az összkép ápolt, megnyerő, akkor szerintem nem vészes. Én meglepődnék, ha ezért nem vennének fel egy szimpatikus embert.

Szerintem valamennyire már nyitottak erre.

23N

2012. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

Ha óvónőnek készülsz, ne csináltass tetkót... A kettő nekem nagyon ellentmond. Aki vagánykodni akar, az vagánykodjon, aki pedig kicsi gyerekeket nevelni, az neveljen kicsi gyerekeket! Döntsd el, hogy neked melyik a fontos.


A lábfejen amúgy nyáron nagyon feltűnő.

2012. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Helyezkedj el először, majd utána csináltass tetkót, ne feltűnő helyre. Ha megelégednek a munkáddal, ezért úgy sem rúghatnak ki.
2012. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem látható helyen van, akkor nem befolyásol semmit. Nem tudom nyáron lehetnek-e szandálban az óvónők, ha igen, csak olyat horjd, amiben nem látszik.

Nem szép látvány egy tetovált óvónő.

2012. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :o)
2012. márc. 11. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!