Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Sok kérdésnél olvasom, hogy a...

Sok kérdésnél olvasom, hogy a tetoválásra, piercingre, fültágításra egyből rávágják, hogy öncsúfítás. Miért?

Figyelt kérdés

Persze, értem, hogy egyeseknek, sőt sokaknak nem tetszik. Viszont! Látom, hogy sok férfi vágja rá egyből nők testmódosítással kapcsolatos kérdéseire, hogy gusztustalan. Az életben viszont nem ezzel találkozok mindig. Nekem van egy orrpiercingem, a fülem is több helyen van kilyukasztva, a hajam is fel van nyírva, tetoválásom pedig amint betöltöm a 18-at lesz. Lehet, hogy nekem a családom is eleve lazábban áll hozzá, hiszen édesapámnak is mindkét karja tele van tetoválva. És én is több pozitív visszajelzést kapok, mint negatívat. Én nem csak a "magamfajtáktól". Szóval most mi is a helyzet?:)

15L



2012. aug. 30. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
hát van akinek tetszik van akinek nem ennyi :) mindenki azt csinál magával amit akar szerintem nekem piercinggel és a tetkóval nincsen problémám...de a fültágító nem tudom miért szerintem undorító de akkor sem szólnék be senkinek akin látok ilyet :) 19/L
2012. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Mi a helyzet? Az hogy majd nézd meg mikor munkát fogsz keresni, hogy ezekkel a dolgokkal együtt akármilyen okos vagy és tanult, sehova nem kellesz majd.

Nekem is volt egy ajakpiercingem, már amiatt elküldtek mindenhonnan, meg egy kék csík miatt a hajamban... Azóta ezek már nincsenek, gondom sincs. Tetoválást is akartam, annyi idősen mint te, már 11 évvel több vagyok, és örülök hogy nem csináltattam, mert ma már nem tetszene egyáltalán.

Az hogy pozitív visszajelzést kapsz nem azt jelenti hogy ezek miatt vagy szép, a felnyírt haj például minden csak nem nőies. Teljesen biztos vagyok benne hogy az ilyenek mint piercing, meg a sok fülbevalód csak figyelemfelkeltés céljából vannak, de sok értelme nincs. Ha valakire csak ezek miatt figyelnek fel, az már régen rossz.

2012. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokak túlzásba viszik .a fültágító szerintem is undorító ..én köldök pc-t és a fülembe több lyukat szeretnék de ezzel jó pár évet várok :D
2012. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De például apukámnak is jó állása van, hosszú ujjú a munkaruhája. Rendőr ismerősünknek is egész hátas tetoválása van.

Én pedig nem figyelemfelkeltés céljából nézek ki így, hanem én így érzem szépnek magam:)

2012. aug. 30. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy szerintem akkor is gusztustalan
2012. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert az ilyen fújolós pasik általában azok, akik nem túl okos, dekoratív robotgépet keresenek a konyhájukba.

A feltünőség kerülése az előző rendszerből ránkmaradt túlélési reflex, aki szürke azzal nincs gond.


Vannak olyan munkák, ahol tényleg nem nézik jó szemmel az ilyesmit. Van, ahol azt is megszabják, hogy még fülbevalód vagy fogtömésed sem lehet, mert olyan a munkakör. De nem csak ezek a munkák léteznek.

A mi generációnk amúgy is tele van ezekkel, valószínüleg a jövendőbeli főnököd is úgy nőtt fel, hogy ez átlagos dolog.

2012. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.: jaj, de tudod, mit érzek:)
2012. aug. 31. 00:49
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Attól hogy valaki nincs televarrva vagy lyukasztva, még nem szürke, nem buta és nem is robot. Gratulálok..ezzel le is írtad magad, meg azokat is akiket "képviselsz" :)
2012. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!