Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tattooválás kérdés?

Tattooválás kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy lenne két tetoválás amit mihamarabb szeretnék meg csinálni.Az egyik a születési dátumom a másik meg egy szöveg részlet ami így néz ki "a győztesek soha nem adják fel, mert akik feladják soha nem lesznek győztesek."


A születési dátumomat a csuklóm belső felére gondoltam,de nem vagyok benne biztos.Az idézetet meg sajnos nem tudom,hogy hova rakassam.Tudnátok tippet adni akinek esetleg van hasonló tetoválás.Hogy hol nézne ki jól? Köszönöm

20/F



2012. szept. 2. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nehogy elfelejtsd mikor születtél
2012. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De jó, így még sose olvastam: tattooválás. Alkottál egy új szót :D


A születési dátum olyan börtönös nekem, az idézet meg túl hosszú.

2012. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,nem tudom miért írtam így :) Amúgy meg számomra fontos a születési dátum egyéb okok miatt.És igen én is azt gondolom,hogy az idézet hosszú.De az is fontos számomra.
2012. szept. 2. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát a dátum elég fura... na mindegy xD

Remélem a szöveg legalább angolul lesz... magyarul olyan hülyén hangzik, lehetne a mellkasodon, jobbat nem tudok.

2012. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én az idézetet a farkamra íratnám 18px-es betűmérettel, mert ott így nagyon jól mutatna, pont végig érne rajta.

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hosszú szöveget én hátra rakatnám olyan helyre, ahol alapesetben nem látszik, pl. lapocka.
2012. szept. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lapockán már van :D
2012. szept. 3. 10:19
 8/10 anonim ***** válasza:

nos a szöveg az mondjuk mehetne végig a gerinc mentén a hátadon. a születési dátumod: ne a csuklódra, mert 1. most túl divat, 2. nem férfias.

az mehetne mondjuk alkar belső felére.

2012. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gagyi az idézet. Illetve ez nem is idézet, mert ezt magadtól idézted, mivel te találtad ki. Találsz a győztesekről, meg a feladásról frappánsabb, jobb dolgokat a neten. Ez egy önmagát magyarázó mondat, ami olyan, mintha azt mondanám: Aki alacsony az nem magas, mert aki magas, nem alacsony.... Elég ostobán hangzik... Bocs, csak segíteni akartam :)
2012. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ezt az idézetet nem én találtam ki hanem egy zenébe halottam .
2012. szept. 4. 05:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!