Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ideiglenes tetoválás, létezik...

Ideiglenes tetoválás, létezik ilyen és ha igen mit érdemes róla tudni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom vana "henna" (remélem így írják) de nem igazán tudok semmit. Milyen árban van? Meddig tart? Van más megoldás is? Hol lehet beszerezni és/vagy felfestetni?

2012. szept. 3. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hosszú lenne leírni, a lényeg, hogy van teljesen növényi, ami barnás-zöldes színű, illetve mesterséges színezéket tartalmazó fekete is. Nekem mindkettő 3,5 hétig tartott, mondjuk vigyáztam rá, akkor nem használtam bőrradírt stb... Nem volt drága, legalábbis az igazi tetoválásnál lényegesen olcsóbb.
2012. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hennának hívják, bőrtípustól függően 2-4 hétig marad meg kb. És ahogyan az első is írta, teljesen növényi :) Neten tudsz rendelni, a natúr (barna) a legolcsóbb. A színsor és a fekete már jóval drágább.
2012. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kozmetikai tetoválás asszem 3-5 évig tarthat.
2012. szept. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzilKa ***** válasza:

A kozmetikai tetoválást hagyjuk meg kozmetikai célra. Bár kikopik, de nem teljesen, hanem foltosan, másrészt aki szemöldököt, szem- ill. szájkontúrt tud húzni vele, még nem lesz művész, szóval másféle tetkót csináltatni vele gázos...


A henna 2-3 hétig marad fent, utána nyom nélkül kikopik, a kérdezőnek az a megoldás.

2012. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!