Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egy tetoválás...

Nagyon szeretnék egy tetoválást, mit érdemes erről tudni?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj?

Illetve bármilyen betegség, ami szóba jöhet?

Minden részlet érdekel!


2012. jan. 21. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire fáj, testeden a bőr minőségétől, és milyenségétől függ. Ahol érzékenyebb, ott egyértelműen jobban.. Nem mondanám hogy kibírhatatlan, okoz fájdalmat, én kevesebbre számítottam, igaz, a lapockán feleannyira nem fájt, mint a derekamon.. Betegségek közül a fertőzés jöhet szóba, ha nem megfelelően sterilizált helyen csinálod, elég komoly dolgok kialakulhatnak.. miután kész a tetoválás, én bepanthen kenőccsel kenem, legtöbb helyen ezt ajánlják, napi 2-3szori kenést igényel. Amíg gyógyul, olyan érzés, mintha le lenne égve az a terület, vagy mintha egy horzsolásod lenne. Húzódik, stb. Majd jön a viszketős korszak, na az betyár:) Nem szabad vakarni. Zuhanyozni ehet vele, víz kis mennyiségben érheti, viszont a fürdést/áztatást kerülni kell.. Nem tudom mire vagy még kíváncsi, remélem tudtam segíteni
2012. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2012. jan. 21. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, és gondold át jól, hogy mit és hova:) nekem csak ott van, ahol nem látom mindig, így nem fogom megunni.
2012. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott fáj jobban, ahol vékonyabb a bőröd. Egyértelmű,h jobban fáj nyakon, mint mondjuk vállon. Betegség nem lehet, ha normális, megbízható ember csinálja. Fáj kicsit, de egyáltalán nem annyira, mint ahogy azt sokan állítják. Nekem sokkal rosszabb volt órákig mozdulatlanul ülni.
2012. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!