Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A lábfejemre szeretnék tetovál...

A lábfejemre szeretnék tetoválást. Melyik évszakban lenne célszerű?

Figyelt kérdés

Nem feliratról lenne szó, hanem elég nagy felületet foglaló, színes képről. Zárt cipős időszakban lehet egyáltalán, vagy akkor nagyon nehezen vagy csúnyán gyógyulna? Csináltatott már valaki? Mikor és mit tapasztalt?


És ha már itt tartunk, Budapesten melyik szalont ajánljátok, ha nem konkrét képpel állítanék oda, hogy ezt kérem, hanem kéne valaki, aki szépen meg tudja rajzolni, ha elmagyarázom, mit szeretnék?



2012. szept. 4. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tegyél fel róla képet
2012. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mégis miről? :D
2012. szept. 4. 21:40
 3/14 anonim ***** válasza:
A lábfejedről.Megmondjuk,hogy illike rá a tetkó,vagy sem.:)
2012. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megnyugtatlak, nagyon szép lábfejem van, most már a kérdéseimre is szeretnék választ kapni valakitől. ;)
2012. szept. 4. 22:37
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Á,így nem megy sajnos!
2012. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

En nyaron csinaltattam a labfejemre a tetkot, munka utan atsetaltam a szalonba, majd megkertem valakit h vigyen haza aznap kocsival, mert nem akartam, hogy az utca pora raszalljon, vagy hogy a papucsban a kotes csuszkaljon stb.

Ha penteki nap csinalod es valamennyire otthon tudsz maradni hetvegen ugy megjobb. Mindenkepp hagyd szabadon amennyit csak tudod es napoztasd nyugodtan. Marmint napi par percet suttesd a napon, illetve kend koromvirag kenoccsel, nekem is ezt javasolta, aki varrt.


Telen vagy osszel, amikor zart cipo meg zokni kell, akkor semmikepp!


En a Blahatol par percre levo, a Kofarago es Vas utca sarkanal levo szalonban csinaltattam. Annyira meg voltam elegedve hogy evek mulva visszamentem es csinaltattam ugyanott, ugyanannal egy masikat. (nem tudom, hogy most is ott van-e meg)

En vittem fotot es arrol dolgozott, de siman beljavitottam a rajzolasba es ugy igazitottam ahgy en gondoltam, utana pedig a srac kivarrta.


Tovabb tartott a felrajzolas/megbeszeles mint maga a varras, szoval nyugi, eloszor megbeszelitek milyen lesz, majd o felrajzolja filccel es ha tettszik, akkor elkezdi varrni.


Ha nagy, es tobb napot vesz igenybe, akkor azt megmondja a srac. Tervezd ugy, hogy eloszor csak elmesz megbeszelni, hogy mit szeretnel, mennyi lesz, meddig fog tartani stb, meg hogy egyaltalan szimpi-e a hely/ember, ha nem, akkor nem kotelez senki, nyugodtan menj egy masik helyre.

2012. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 SzilKa ***** válasza:

A napoztatást és a körömvirágkenőcsöt felejtsd el.... Napoztatni eleve tilos 2-3 hétig, mert az UV úgy kifakítja a friss tetkót, hogy "öröm" lesz nézni, kenni pedig Bepanthennel kell.

Meg azt a szalont is felejtsd el, amit az előző javasolt (már néztem a munkáikat, nem valami jók, bocs előző, de én is tetoválok, s szakmai szemmel gázosak).


A lábfej és a boka területe kényes olyan szempontból, hogy bedagadhat, így a nagy nyári meleget mindenképp érdemes elkerülni, viszont a zárt, meleg cipős időszak sem túl jó, szóval szept. vége felé, amikor már nincs 30 fok, de még tudsz menni mondjuk balerinacipőben, az a tökéletes, illetve a tavasz végi időszak, amikor már jó az idő, de még nincs kánikula.

Az mindenképpen megfogadandó tanács, hogy célszerű olyan napot választanod, amikor utána pihenőnapok jönnek, mert ha mégis feldagadna, polcolni kell és pihentetni.


Budapesten bármely nevesebb szalonban találsz ügyeskezű tetoválót, a legtöbbjük meg is tervezi az általad elmondottak alapján, ez is a munkakörébe tartozik, illetve a lábfej formájának figyelembevételével rajzolják meg úgy, hogy illeni is fog rá. A tetováló munkáit, portfólióját mindig nézd végig, s csak akkor bízd meg, ha tetszenek és jóknak tünnek!

2012. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

bocs előző, de én is tetoválok, s szakmai szemmel gázosak - nem haragszom, nem az en szalonom, szoval nem veszem magamra a kritikat.

En 100%osan meg vagyok elegedve a munkajaval, kulonben nem mentem volna vissza, es eddig csak pozitiv kommentekek kaptam a tetkoimra, pedig mar 'szakemberek' is vizslattak.

Persze mindez tobb mint 10 eve volt, azota ki tudja kik vannak ott, vagy vannak-e egyaltalan...

2012. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 SzilKa ***** válasza:
Az elképzelhető, én csak a jelenlegi facebook-os képeik alapján ítélkeztem. :)
2012. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az elképzelhető, én csak a jelenlegi facebook-os képeik alapján ítélkeztem. :) (el tudod kuldeni a linket, akar priviben, mert en meg a nevere sem emlexem sajna, szoval nem tudom hogy keressem, de a FB kepeket megneznem :)

Koszi!


bocsi az OFF-ert

2012. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!