Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A lábfejemre szeretnék tetovál...

A lábfejemre szeretnék tetoválást. Melyik évszakban lenne célszerű?

Figyelt kérdés

Nem feliratról lenne szó, hanem elég nagy felületet foglaló, színes képről. Zárt cipős időszakban lehet egyáltalán, vagy akkor nagyon nehezen vagy csúnyán gyógyulna? Csináltatott már valaki? Mikor és mit tapasztalt?


És ha már itt tartunk, Budapesten melyik szalont ajánljátok, ha nem konkrét képpel állítanék oda, hogy ezt kérem, hanem kéne valaki, aki szépen meg tudja rajzolni, ha elmagyarázom, mit szeretnék?



2012. szept. 4. 19:11
1 2
 11/14 SzilKa ***** válasza:
2012. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kosziiii
2012. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. szept. 12. 11:47
 14/14 anonim ***** válasza:
nem rég csináltattam egész lábfejes tetoválást, balerina cipőben ajánlom az odamenetelt:) tavasszal vagy ősszel, ha sok ideig hagyod bedunsztolva (krém, fólia, zokni, cipő) nagy esélye van az elfertőződésnek :/ Maga a varrás kibírható volt, de másnapra nagyon feldagadt az egész lábfejem, minden lépés olyan volt, mintha egy kést döftek volna bele...3 napig járni alig tudtak...de most már semmi baja szerencsére, teljesen megérte :)) Nyugi én csak extrém eset vagyok, sok emberrel beszéltem, aki lábfejes tetoválással rendelkezik, nekik másnap kicsit fáj utána már semmi bajuk nem volt, csak én vagyok ilyen érzékeny szerintem :/
2013. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!