Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ilyen tetoválásról mi a...

Egy ilyen tetoválásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretem a zenei mintákat, nagy szerepe van a zenének az életemben, sok minden fűződik hozzá. Rengeteg inspirációs képeket nézegettem már a neten az elmúlt 2 évben, és eljutottam odáig, hogy megrajzoltam egy violinkulcsot, körülötte pár hangjeggyel. Semmi csicsa, csak ilyen egyszerű az egész.

Még nem született meg a biztos elhatározás, hogy magamra varratom, mert még érlelődik bennem a dolog. Csak arra lennék kíváncsi, hogy bár annyi mindenkin van ilyen tetoválás, mondhatni tucatnak számít, mégsem tudom elképzelni, hogyan máshogy lehetne ezt kifejezni... Azok meg egyáltalán nem tetszenek, ahol szívecske vagy egyéb akármi van formálva a violinkulcsból, hangjegyekből, csak magát a formát szeretném... Mit gondoltok erről?



2012. okt. 3. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Komolyan számít a véleményünk, hiszen a te tested, neked kell viselned egy életen át. Egyébként annyi a véleményem erről, hogy amennyiben egy egyszerű violinkulcsot szeretnél hangjegyekkel, akkor csináltass egyszerű violinkulcsot hangjegyekkel. Mindegy, hogy hány embernek van már olyan, nyilvánvaló, hogy sokan imádják a zenét, sokaknak fontos az életében, ezért van az, hogy sokan választanak zenével kapcsolatos motívumot. Ha már "tucat tetoválást" választ az ember, akkor az egyetlen dolog amivel variálni lehet az, hogy hogyan és hova kerül az a tetoválás.

Mondjuk én, ha zenével kapcsolatos dolgot szeretnék magamon akkor biztos, hogy a kedvenc zeném kottájának egy részletét varratnám magamra, mondjuk az első sor egy részét. Akkor benne lehetne a violinkulcs, a hangjegyek (vonalakkal persze), de mégis egyedi, hiszen az én kedvenc nótám lenne rajtam. Szóval még a tucatmotívumoknál is igazából a lehetőségek száma végtelen.

2012. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet, nem rossz, csak azzal az a probléma (legalább nálam), hogy a kedvenc zeném folyamatosan változik, már millió féle műfajt és számot szerettem, nem tudnék olyat választani, aminek biztos, hogy örülnék sok év múlva is.

De amúgy nem úgy fűződik a tetoválás számomra a zenéhez, mint zenehallgatás, hanem mint zenélés

2012. okt. 3. 09:53
 3/7 anonim válasza:
13%

Akkor minek akarsz tetoválást?

Látom a feltűnési viszketekség nagy úr meg azt hiszed, h majd így bebizonyíthatod mekkora egyéniség vagy.

2012. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon feltűnési viszketegség, kezdjük ott, hogy egyáltalán nem látható helyre fogom megcsináltatni, senki nem fogja látni rajtam meg a páromon kívül...
2012. okt. 3. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet egy ilyen egyszerű tetoválás, ha neked tetszik és szeretnéd, akkor csináltasd meg. :)
2012. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzilKa ***** válasza:

Esetleg kedvenc hangszer formáját is kiadhatja a violinkulcs és a hangjegyek "tömege".


Én mindenképp megpróbálnám valamiképpen egyedibbé tenni.

2012. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik a kedvenc hangszered, de ha hangszernél tartunk, akkor mondjuk én a helyedben a hangszert is felvarratbám és abból jönne a kotta. Egy hegedű, vagy fuvola esetén még esztétikus is lenne, mondjuk egy gitárnál már kicsit trükközni kellene, de még az is megoldható.

De ha tényleg nem akarod túlbonyolítani, akkor marad a kulcs és a hangjegyek, az is szép.

Szóval, ha komolyan gondolod, akkor hajrá.

2012. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!