Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tetoválásról? Kb. mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Inkább a tarkómra szeretném,de lehet,hogy így a vállamra. Elég nagy mondanivalója/jelentése lenne,ezért szeretném megcsináltatni. Előre is köszönöm! 18l [link]
2012. júl. 17. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom egy bolond százat csinál!!! :D Már mindenki ezt kérdezi! Komolyan sajnálom szegény csajt, aki mit sem sejtve kitette a képét!
2012. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Én nem találkoztam még ilyen kérdéssel.
2012. júl. 17. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy a mondanivalója? Minden második tinin ez az idióta tucat tetoválás van!
2012. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én már nagyon sok emberen láttam ezt a tetoválást, vagy ugyanennek azt a változatát amiben pitypang is van :D
2012. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,számomra igen. Mivel elvileg a madár a függetlenség,a szabadság,a szabad akarat jelképe. Mint említettem még nem láttam ilyet élőben sem senkin,szóval nem azért csináltatom,mert esetlegesen minden második embernek ilyen tetoválása van. Bár nem értem minek magyarázkodom,az én döntésem,nekem kell viselni.
2012. júl. 17. 18:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, sima pitypangosat láttam már :)
2012. júl. 17. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!