Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kb. mennyibe kerülnének ezek...

Kb. mennyibe kerülnének ezek a tetoválások? Kép lent.

Figyelt kérdés

Ezt szeretném a csípőmre: [link]

Ezt pedig a csuklómra: [link]



2012. okt. 8. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem egy tetoválótól kérdezed meg? Pl. attól, akivel megszeretnéd csináltatni Mindegyik tetováló más és más. Na meg persze ott van, hogy melyik városban laksz, mert vidéken is más árak vannak, mint Pesten.

Ahova én járok ott kb. 5 ezer forint lenne, ha belefér az egy órás órabérbe. Viszont vannak, akik minta alapján áraznak.

2012. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem olyat varass magadra ami rád is illik vagy hozzád kapcsolódik nekem ezek nagyon ugymond "tömegtetkók" jól néznek ki okéé... de akkor is :D

én kalocsait szeretnék magamra hozzám az kapcsolható is :) bár ate döntésed mit varratsz magadra

a csuklódra kb 5000ft lesz meg sztem a másik is szóval max 15ezer lesz az egész!! :D de szerintem az áron ne nagyon spórolj mert egy életre csináltatsz és nehogy megbánd :D mondjuk nem a csillagos árakra gonodlok hanem az a közép út :D ja meg neghogy egy útszéli tetkóssal csináltasd :D szalon drága deháát ami szép az szép is legyen! :D

2012. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb 6-8000 ft/ tetkó lenne felénk. De ilyet hülyeség magadra varratni, pár éven belül megbánod ,mert kimennek a divatból. Buta tömegtetkók, minden második tetovált csajon ilyenek vannak... nagyon gáz.
2012. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Fejezzétek már be azt tömegtetkó dumát. Neki ez tetszik és ezt szeretné. Hihetetlen, hogy az emberek mindig megmondják a másiknak mit csináljanak. Az ő testé és döntése. Senkinek semmi köze hozzá.
2012. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajj leírni se tudom mit akarok. :D Bocs a hibákért, de felbosszant, ha valaki állandóan beleszól mások dolgába.
2012. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
jézus ezt a tucattetkót
2012. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsónak kösz h a témához kapcsoltan írsz, látom megtanultál olvasni, de nem süllyedek le a szintedre.

utolsó előtti teljesen igazad van, nekem ez tetszik, és kész, annyi volt a kérdés h mennyibe kerül, nem az h beszéljetek le róla. egyébként sem pont ilyet szeretnék, csak hasonlót (majd saját elképzelésem alapján....) csak tapasztalatokat gyűjtök, mi merre mennyi. Akik pedig a kérdésemre válaszoltak köszönöm :)


(és csak úgy mellékesen amerre én lakom még senkin nem láttam ilyen tetoválást, tehát felőlem pesten futkoshat minden második ember ilyen tetoválással mert itt nem igen van)

2012. okt. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!