Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha egy tetoválón nincsene...

Ciki ha egy tetoválón nincsenek tetoválások? (Bőv lent)

Figyelt kérdés
Tetoválónak tanulok, igaz nekem van a csuklómon egy kicsi tetoválás,de pl akikkel a tanfolyamon együtt vannak, nekik rendre több van,és folyamatosan szólongatnak,hogy milyen az,hogy egy tetoválónak "nincsenek" tetoválásai.
2012. febr. 24. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az a gáz, ha valaki béna mintákkal van végigvarrva. Elvégre ez valahol a mester refeneciája is, tükrözi, hogy milyen sz@r az ízlése.


Egyszerűen mondd azt, hogy eddig nem találtál még olyat, akit elég jónak tartassz, hogy dolgozon rajtad.

2012. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tetoválok már jó ideje, de nekem nincs egy sem. :D Attól, hogy szeretek alkotni, még nem kell, hogy én is tele legyek varrva... amúgy is az agyam eldobom, mikor napi szinten érdeklődnek a 14-15 éves kisgyerekek, hogy mennyiért csinálnék ilyen meg olyan tetoválást nekik... és mikor kiderül, hogy Googleból kikeresett sablon mintákat akarnak, na az tesz be igazán. Semmi egyéniség, csak a divatolás, nehogy már valakinek ne legyen tetkója meg pc-je nyolcadikos korára... szóval én sem érzem magam kevesebbnek azért, mert nincs. :D Attól, hogy tetoválsz, még nem kell tetováltnak lenned. A plasztikai sebész sem ülteti tele magát szilikonnal, és a fodrász sem változtatja a frizuráját minden héten... érted. :D
2012. febr. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

De az akkora sz@r már ha tetoválsz és rajtad egy sincs......

Nézd meg a Miami Ink-eseket,vagy akármelyik tetoválót.

10-ből 9 ki van hímezve.Ezzel nincs is semmi baj.

Szerintem olyan tetováljon csak,aki tudja is hogy milyen érzés. Én is varrok már pár éve,magamon kezdtem,már szinte nincs rajtam szabad hely.

2012. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!