Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mellkasi tetoválás fájdalma-ér...

Mellkasi tetoválás fájdalma-érzése? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Jövőhét pénteken (2012. október 19.) megyek tetováltatni, mellkasi lesz. Egy szöveg-felirat lesz. Szeretném megkérdezni, hogy ott mennyire fáj, hol pontosabban és, hogy milyen érzés az egész művelet. A 20. születésnapomra csináltatom, nem annyira vagyok ráparázva de egy kicsikét mégis.

2012. okt. 13. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és egy közepes magasságú vékony srác vagyok. Úgy tudom, hogy függ attól is, hogy a választott testrészen található-e egy kis súlyfelesleg.
2012. okt. 13. 22:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, különösebben nem igen fáj, mert nincs sok idegvégződés a mellkason, ezt úgy is megnézheted hogy megcsíped körömmel, alig érezni

Nekem amikor kulccsont-tól mell alá csinálták amibe volt satír meg minden szar, az volt kicsit lemerető, de nem fájt

20/F

2012. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Remélem tényleg nem lesz annyira fájdalmas és kifogom bírni. Ha kész lett akkor mindenképp megosztom itt az érzést.
2012. okt. 14. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó érzés :D 20/L
2012. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na most jöttem a tetováló szalonból, nem igazán fájt, inkább csak kellemetlen volt. Kellemetlenség 10-es skálán 8. Fájdalom 10-es skálán 5. Kb. 1 óra alatt kész lett, kicsit több mint 1 óra, mert egyszer megálltunk mert telefonált egy jó 5-10 percet! :D

De lényeg a lényeg, ez az első, de nem az utolsó tetoválásom! :)

2012. okt. 19. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldesz képet üzibe ?? :DD
2013. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!