Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék, hogyan...

Tetoválást szeretnék, hogyan találjam meg a megfelelő tetováló mestert?

Figyelt kérdés

Nagyon bizalmatlan vagyok, még egy piercinget sem tudok szúratni olyannal, akivel szemben nincs meg a 100%bizalom.


Hiába nézem a tetoválók munkáit a neten, nem sokat segít nekem (max. abban h belőjem a stílust kb.)


Az országot meg nem járhatom körbe hogy személyesen találkozzak mindenkivel aki profinak tűnik. Amúgy is olyan hülyén venné ki magát hogy mindenhova betoppanok két szót váltani a benyomás kedvéért.


Szájhagyomány útján ellentmondásos információkat kapok a tetoválókról. Komolyan mondom, ez legalább olyan nehéz mint jó nőgyógyászt találni (ugyebár 10-en dicsérik de 10-en szidják is aztán döntsd el hogy jó-e).


Hogyan szokás megfelelő embert találni?



2012. nov. 10. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb úgy,hogy a neten kiválasztasz egy-két szalont vagy mestert. bemész hozzájuk,elmondod, mit szeretnél.közben körbenézel,tetszik-e a hely hangulata, szíveseb beülnél-e ott egy székbe. igazából miután vázolod a terved,látni fogod mennyire van hozzád hangolva a tetováló. mennyire szól hozzá,milyen ötletei vannak, valóban az-e a fontos neki,hogy alkotás kerüljön rád. pluszban még árajánlatot is kérsz. ha ezekkel bemész 1-2 helyre, gyorsan ki fog benned alakulni, hogy kit is válassz.
2012. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor marad a járkálás. De hát muszáj, ez egy életre szól. :)
2012. nov. 10. 16:21
 3/4 SzilKa ***** válasza:
Szia! Milyen tetoválást szeretnél egyáltalán és az országban merre vagy? Ha gondolod, segítek abban, hogy kik a profik az adott stílusban, szakmai szemmel nagyobb rálátásom van a témára, így utána már csak választanod kell közülük egy számodra szimpatikusat, akár csak betoppanva a szalonokba, ahol dolgoznak.
2012. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sziporka11 válasza:
Szia! Én most csináltattam a 3. tetoválásom és mindegyiket ugyan az a tetováló művész csinálja! Németországban dolgozik, de évente pár hónapot Budapesten tölt! Nagyon szépen dolgozik és ami nekem szinte a legfontosabb, hogy abszolút sterilen! Csak ajánlani tudom! :D
2012. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!