Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválást akarok csináltatni,...

Tetoválást akarok csináltatni, ti adnátok borravalót?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem szoktam borravalót adni.
2012. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hálapénznek hívják, amit az orvosnak adunk! (bőrgyógyász)

[link]

2012. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez aztán jó válasz volt második...
2012. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tudom ki csinálja, és jól megcsinálta és pontosan azt amit kértem akkor adnék neki valamivel többet.

Nekem két tetkóm van, egy a vállamon meg egy az alkaromon. A vállamra egy nem túl népszerű srác varrta rá amit kértem, de nagyon jó lett, kapott is 500 forinttal többet, az alkaromon csak egy felirat van azt egy másik srác csinálta, neki nem adtam semmi plusz pénzt mert nem pont az lett amit kértem.

2012. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naná. Inkább neki adom, mint a pizzafutárnak. Az én tetoválóm házhoz jár, és gyönyörű munkát végez. Lassan csinálja, mert tudja, hogy mindig rosszul leszek. Közben jókat beszélhetünk, nevetünk. Minimum egy 1000-rest szoktam neki adni.
2012. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most tetoválást akarsz,vagy borozni?;)
2012. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!