Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást de fehér...

Szeretnék tetoválást de fehér a bőröm, az baj?

Figyelt kérdés

Még szoptatok addig tudom hogy nem lehet, de majd ha már nem szoptatok szeretném a kisfiam nevét és születési dátumát a kezemre tetováltatni ahogy majd a kiskutyám nevét is.

A baj az, hogy fehér bőrű vagyok, nem olyan nagyon mint mondjuk egy vörös hajú, de sajna még a barnulás sem kerülget nyáron mert egyből leégek.

Ilyenkor mi lesz a tetoválással, mert hébe-hóba azt is hallani hogy kidobja a bőröm vagy nem is veszi be egyáltalán. Köszi a hozzáértő válaszokat.



2012. dec. 8. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogja valószinűleg kidobni,valószinűleg beveszi az elég ritka eset ha nem venné be a festéket. egy tetováló haverja.
2012. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, hogy fehér a bőröd, sőt! Sokkal szebben mutat majd rajtad a tetoválás, mint egy agyonszolizott egyénen...

Az hülyeség, hogy kidobja a festéket azért, mert fehér a bőröd, a helyes utókezeléssel (és persze a profi tetováló keze által) minden ott marad, aminek kell.

Nyáron pedig védd a bőrödet (a tetoválásodat főleg) magas faktorszámú naptejjel és sokáig élénk és szép marad a tetoválásod.


Egy tetováló

2012. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fehér és érzékeny a bőröm, és elsőre nem vette be mindenhol a festéket, úgyhogy kétszer kellett mennem. Másodjára csak a problémásabb helyeken lett tetoválva. (De egyébként az jobban fájt, mint az első alkalom, és akkor vérzett is)
2012. dec. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi hát remélem akkor majd nem fog eltünni :)
2012. dec. 9. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!