Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Megköszönném ha tudnátok...

Megköszönném ha tudnátok linkelni valami hasonlót, ez lesz az első tetoválásom és valami egyedit szeretnék ami részben tükrözi az életem. Ti mit választanátok? Szerintetek mennyibe kerülne egy hasonló tetoválás?

Figyelt kérdés
www.tattooset.com/images/tattoo/2012/03/26/1444-believe-in-yourself_large. Jpg

2012. dec. 10. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Már nem is azért, de ez a 'believe in yourself' és társai minden csak nem egyedi..
2012. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hog
2012. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha egyéni tetoválást akarsz azt csak te tudod eltalálni. Mi nem tudhatjuk milyen az életed, mi jellemzi.


Lényeg a lényeg..


Egyedit mindenki csak maga tud alkotni!

2012. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedit akarsz és tök idegenektől kérdezed hogy mi legyen? Hát elég fura. Az egyedi azt jelenti hogy magad találod ki... nem a netről keresel egyet. Az nem lesz egyedi. Főleg hogy mi nem ismerjük az életed, sem téged.
2012. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez a kérdés egy kiadós FACEPALM.
2012. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tetkót nem úgy kell csinálni hogy leülsz azt gondolkozol hogy mi legyen....Annak jönnie kéne magától.

Nekem nincs tetoválásom és nem is tervezem addig amíg nem jön az életembe valami olyan ami igazán fontos, vagy ami tényleg engem tükröz, aminek a jelentésével csak én vagyok tisztában...Nem pedig egy egyszerű "higyj magadban" divat tetkó...

2012. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha azt akarod, hogy egyedi tetoválásod legyen, akkor ne mi mondjuk már meg, mit varrass magadra. ezek a csuklóra varrt pár szavak üresebbek, mint a milka csokik a velem való találkozás után.
2012. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!