Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás utáni napon normális...

Tetoválás utáni napon normális az izomlázhoz hasonló fájdalom a vádlimban?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam a vádlimra egy elég nagy kb 2-3 órás tetkót.Tegnap még minden oké volt vele,de ma reggel alig birtam ráállni annyira fájt.Leginkább az izomlázhoz tudnám hasonlítani.10-15 perc mászkálás után elmúlt.A tetkót Clarasept-el mostam,Bepanheneztem, fóliáztam estére, az nincs is begyulladva egyáltalán,de ez az izom-görcs meglepett.Tapasztalt már valaki hasonlót?Nektek is volt ilyen tetoválás után?

2012. okt. 18. 15:45
 1/3 SzilKa ***** válasza:

Ne csak éjjel föliázd, mert a nadrág szára is eléggé kidörzsöli és még be is gyulladhat, még friss a "seb".


Egyébként elképzelhető, hogy tetoválás közben megfeszítetted és annak az eredménye az izomgörcs, de már az is elég hozzá, ha tegnap ótatosabban, máshogy lépkedsz vele, másképp nehezedsz rá.


Ha el is múlt, végképp nincs min aggódnod. :)

2012. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:
Ótatosabban= óta óvatosabban
2012. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is csak az előttem szólóhoz tudok csatlakozni.

valószínűleg megfeszítetted, miközben készült - lehet, hogy észre se vetted. :)

2012. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!