Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma voltam tetoválónál, az...

Ma voltam tetoválónál, az elsőnap kell már kenni vagy csak másnap?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
első-második nap amikor rajt van a fólia akkor nem kell mert bepállik. ha már nem fóliázod akkor kend. nekem legalábbis így mondták és nem fakult-dobta ki a festéket stb.
2012. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzilKa ***** válasza:

Lefekves elott cserelj foliat, mosd le ovatosan a tetovalast, szaritgasd meg papirtorlovel es kend be nagyon vekonyan Bepanthen-nel es tegyel ra tiszta foliat. Kell ra a Bepanthen, mert az hamositja. Ha ugy erzed, hogy "pallik", csereld inkabb gyakrabban a foliat (tisztitassal, vekonyan kenessel egyutt).


Egy tetovalo

2012. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem van már bőven tetoválásom, volt időm kitapasztalni. az jött be a legjobban, ha tetoválás után kb 3-4 órával lecserélem a fóliát, óvatosan letörlöm, szárazra tapogatom, majd vékonyan bekenem bepanthennel, majd megint fóliázom... utána napi 3x (reggel, délben, este) fóliázom, éjszakára is rajtahagyom bepanthennel együtt, és gyönyörűen, 5-6 nap alatt 100%-osan begyógyul.
2012. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első nap is kell.

Nekem sose pállotak be krém, plusz fólia alatt, vékonyan kell kenni.

Ha cserélek popsi törlővel tisztítom meg, vékony krém, fólia, 2-3 napig, ahogy érzed.

2012. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kenni kell, ki ne száradjon. nekem is van pár, én pl soha nem kentem Bephantennel, és nem is fóliáztam napokig. haza értem a szalonból, pár óra múlva fólia kidob, tetkó lemos langyos vízzel óvatosan, és vazelinnel kenegettem. semmi bajuk sem lett, szépek maradtak:)
2012. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!