Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajszik ha buliztok és...

Csajszik ha buliztok és másnap mennetek kell valahova mit csináltok másnaposság ellen hogy ne legyen nyuzott a fejetek? (:

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem iszom le magam olyan szinten nő létemre, hogy másnapos legyek tőle és nyúzott.
2010. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
elsőnél a pont!!!!!!!!
2010. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Lemondom a programot. Ha meg tudom, hogy olyan dolgom van másnap, akkor nem megyek el bulizni, de legalábbis tuti nem iszok. XD
2010. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerű, soha nem vagyok másnapos. :)
2010. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egy frissítő zuhany,kávé..:D
2010. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos eppen tegnap esett meg velem a dolog. Hajnalban megittam egy nagy pohar vizet, meg megettem egy nagy szelet kenyeret. Aztan megittam egy Samarint. Bevettem egy Aspirint. Reggel felkeltem, zuhany, kave nem, mert az amugy is szetcseszett gyomrom meg jobban szetcseszi. meg viz viz viz egesz nap.
2010. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én sose vagyok másnapos:D mondjuk én ha hazajövök ittas állapotban sose fekszem le úgy, hogy forog velem a szoba, általában mindig kitisztulok mire alszom + megiszok egy csomó tejet mert ilyenkor mindig annyira megkívánom (lefekvés előtt).
2010. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
viz viz viz meg fürcsi:D
2010. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!