Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás lányon?

Tetoválás lányon?

Figyelt kérdés
Szóval vannak tetoválásaim már kisebbek. Most szeretnék egy nagyobbat, mert nagyon sok mindent jelentene nekem és sok mindent örökítene meg az életemben. Olyan 20-cm körüli lenne. Félek, viszont, hogy majd másoknak nem tetszik. A mostani barátom oda lenne érte, de ha egyszer ennek vége, félek, hogy sokat számítana. Elég hülye kérdés, de elsősorban értelmes válaszokat várok, a hülyeséget mellőzétek.

2012. dec. 20. 01:33
 1/5 anonim válasza:

Az az igazság, hogy nem magadnak csináltatnád a tetoválást, úgy érzem. Ha tényleg szeretnéd, akkor nem lenn benned kérdés.

Ha attól félsz, hogy másoknak nem tetszik, akkor megint csak nem magadnak csináltatod, akkor meg megint nem érdemes, szvsz.

2012. dec. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabriell88 ***** válasza:
nekem is van tetoválásom, nem is egy sőt tervezek még..A párom nem ellenzi az én dolgom, a kapcsolatot meg nem gy nézem, hogy majd egyszer vége lesz hisz szeretem.Ha csináltatsz azért tedd mert neked tetszik, ne azért mert másnak nem.Sosem gondoltam arra kinek tetszik az enyém vagy kinek nem, az enyém, rajtam van és örülök, hogy ott van.Ha nem így érzel felesleges csináltatnod.
2012. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a színes, vagy egyszínű minták is, mivel nyitott vagyok ezekre így az sem érdekelne ha a csajnak egyik karja félig tetoválva lenne, ezzel azt mondom hogy a nagyon szemetszúró szélsőségek is bejönnek

Elsősorban magadnak csináltatsz, nem másnak, a barát szerető fogalma meg ilyen esetben annyit jelent hogyha elfogad vele együtt akkor ne izgasson más véleménye, ha kihajít, akkor nem is kellettél neki igazán, és nem az Ő terepe a tetkós barátnő


Szerintem ne félj megcsináltatni, tény hogy lesz akinek nem fog tetszeni és emiatt nézni fog, de véleményt nem mondanak ki, általában


Hova akarod csináltatni?

20/F

2012. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem van 2. Még szeretnék. A páromat nem zavarja (az egyiket tőle kaptam ajándékba.)

De nem izgat, hogy a jövőben kinek, és mennyire fog tetszeni...

2012. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Combomra akartam, de már megcsináltattam. :)
2012. dec. 21. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!