Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül egy tetoválás...

Mennyibe kerül egy tetoválás és hány éve kortól lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
[link] ezt a mintát szeretném felvarratni a csuklómra,de nem tudom hogy mennyibe fog kerülni,és azt hogy 15 évesen megcsinálják-e nekem?És még annyit hogy nagyon fáj?Előre is köszi a válaszokat:)

2012. dec. 22. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
croosss myyy heaaaaaaaaaaaaaaart i hopeeeeeeeee youuuuuuuu dieeeeeee leeeft byyyyyyy the rooooooadsideeeeeeeeeee
2012. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
ezt fel ne varrasd magadra
2012. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mert miért ne?
2012. dec. 22. 19:05
 4/16 anonim ***** válasza:
mert ez nem tetoválás, ezt a kis 6 éves Joey csinálta apunak paintbrush-al
2012. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert undorító, ha egy idióta tinipi*csa mindenféle indíttatás és élettapasztalat nélkül felvarrat magára egy számára semmit nem jelentő sablonos undorító jelképet, ami rajta kívül 215365 embernek van.
2012. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jaaj de aranyos vagy xd értelmes kommenteket kérek,köszi
2012. dec. 22. 19:11
 7/16 A kérdező kommentje:
bocsi az offért..a 2. kommentelőnek mondom hogy nekem ezt tényleg tetszik és nem érdekel hogy 215365 embernek is hasonló van..ennyi erővel egy rózsát is felvarathatnék és az is van 200000 embernek...
2012. dec. 22. 19:13
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Jól van ba*zdmeg, kedves idióta tinipi*csa, akkor válaszolok rendesen.

Mivel tudjuk, hogy elég sok olyan gyökér van mint te, akik 2 hónap múlva megbánják a tetoválásukat, mert csak arra jó nekik hogy 10 like erejéig egyszer feltegyék facere, így a törvény szerint, 18 éves kor alatt csak szülői engedéllyel csinálnak, de akkor is csak 16 éves kor fölött.

És mivel ez egy undorító tömegsablonos szöveg, így a szerencsétlen tetováló, aki már rohadtul megutálta ezt miatt a fiataltársadalmat, már megcsinálta ezt a mintát 432x, szóval megcsinálja 20-30 perc alatt, ami kb 5-6 ezer forintot foglal magában.

Remélem hasznos volt a válaszom.:)

puszi

2012. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

1:nem vagyok idióta tinip*csa

2:miért bánnám meg?olyat fogok csináltatni amit nem bánok meg és ez pont ilyen...

3:nem azért akarok tetkót csináltatni h 'felrakjam facere 10 lájk erejéig'

de azért köszi a választ;)

2012. dec. 22. 19:18
 10/16 anonim ***** válasza:

én is 15 éves vagyok és szeretnék majd én is tetkót :) nekem a minta is nagyon tetszik, de szerintem várj még vele egy kicsit, mert még növünk és nyúlik a bőr, és idővel eldeformálódik a tetoválás. azt nem tudom, hogy most megcsinálják-e, mert nem magyarországon élek. én csak azt tudom tanácsolni, hogy inkább várj még egy picit.

a válaszoló meg bunkó mostmár bocsánat,azt hiszi, hogy ami neki nem tetszik az rossz.. vannak ilyenek ne szomorítson el.


15/L

2012. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!