Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül egy tetoválás...

Mennyibe kerül egy tetoválás és hány éve kortól lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
[link] ezt a mintát szeretném felvarratni a csuklómra,de nem tudom hogy mennyibe fog kerülni,és azt hogy 15 évesen megcsinálják-e nekem?És még annyit hogy nagyon fáj?Előre is köszi a válaszokat:)

2012. dec. 22. 18:49
1 2
 11/16 SzilKa ***** válasza:

16 év alatt egyáltalán nem tetoválnak, 16 és 18 között pedig csak szülői engedéllyel. Amelyik tetováló erre nem figyel,, az kontár és felelőtlen és a béna tetkó mellé hepatitist is nyerhetsz.


Amúgy szerintem is várj, amíg valami egyedibb minta jut az eszedbe. Értem én, hogy nagyon tetszik, de hidd el, sok év múlva nem biztos, hogy tetszeni fog.


Egy tetováló

2012. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 SzilKa ***** válasza:
Ja, az ár részéhez még, ez 5-12 ezer ft-ba kerülne helytől függően.
2012. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igazatok van,majd még gondolkozok rajta:)
2012. dec. 23. 18:38
 14/16 anonim válasza:
93%

én egy csonkított almát akarok tetováltatni, mert az Apple szimbolum állati menő. (még egy vagy 2 évig...)


és akkor amúgy én leszel az iPasi.

2012. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
de jó neked:D xddd
2012. dec. 27. 18:11
 16/16 anonim ***** válasza:

most ez a menő tumblr-ön meg instagramon tudom, de ne állj be a sorba!

nem rosszindulatból mondom! nem értem mit éreznek az emberek mikor megcsináltatják ezeket az értelmetlen divattetkókat. nem zavarna hogy nem csak neked van ilyen? pontosan ugyanilyen? ha mindenképpen ezt akarod szerintem légy már olyan kreatív hogy kicsit változtatsz rajta..rakj bele valami hozzád illő mintát, valami pici részletet amitől egyedibb lesz. hidd el jobb érzés lesz hogy benne van egy darab az egyéniségedből.

Én ha tetoválásom lesz magamnak szeretném tervezni, szerintem abban semmi izgi nincs ha egy kész sablon mintát felvarratsz aztán minden 2. emberen ugyanezt látod.

Én tetkómániás vagyok már nagyon kis korom óta, de most 16 évesen én sem varratnék még magamra semmit. (na jó talán igen de semmiképpen sem ilyen hirtelen jött mániákus cuccot) úgyhogy szerintem várj még vele!:)

2014. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!