Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj a tetoválás? Mit...

Mennyire fáj a tetoválás? Mit érzel közben?

Figyelt kérdés
3 és fél év múlva (igaz van addig még idő) a legjobb barátommal kimegyünk Amerikába és ott egy közös tetkót csináltatnunk, egy keresztet. Én nem igen tudom még hogy hova talán a csuklóm köré.Vagy szerintetek még hol mutatna jól? Ki hogy élte meg a tetoválást? Mennyire csalódtál pozitívan a fájdalomba, mit éreztél közben? Előre is köszi a válaszokat! :)

2012. dec. 25. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

3 és fél múlva?

:-)

Nekem a vállamon van egy ami lenyúlik a felkaromra egy nonfiguratív.

Eléggé fájt de ki lehet bírni.

Azt mondják ahol vékonyabb a bőr ott fáj jobban.

Meg ahol csont közel van a bőrhöz.

2012. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3 és fél év múlva? az nem holnap lesz:) ahol vékonyabb a bőr, csontosabb rész, ott jobban fáj. nekem egyáltalán nem fájt sehol, pedig rengeteg van már rajtam, de nagyon magas a fájdalomküszöböm. az első 10 perc után hozzászokik a bőr, és szinte semmit nem érzel.
2012. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
78%

kinek mennyire magas a fájdalomküszöbe... és attól függ hova. rajtam elég sok van. csukló, lábfej, gerinc kicsit érzékenyebb, mint máshol. az érzés, nem fájdalmasabb egy láb epilálásnál:)

LA ink? :D

2012. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Nekem a lapockámon van egy 5x5cm-es minta. 18 éves voltam, mikor csináltattam, és nagyon féltem, hogy fájni fog. Pozitívan csalódtam, mert közel sem fájt annyira, mint ahogy gondoltam. Persze kellemetlen volt, de kibírható. Kétszer is át kellett menni rajta, mert elsőre nem vette be mindenhol a bőröm.
2012. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :) de mit érzel közben? érzed ahogy a tűk jó sokszor behatolnak a bőrödbe vagy mi?
2012. dec. 26. 12:04
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem olyan volt, mintha késsel karcolgatta volna a hátam :)

Kb. egy 3X8as minta van a gerincem mentén fent a hátamon. Mindenki szerint gerincen a legkellemetlenebb, nekem a lapockám mellett nagyon fájt. A gerinc sem volt annyira jó, de a többihez képest kevésbé :)

2012. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Az epiláláshoz tudnám hasonlítani, de ha erre nincs alkalmad fogj egy rotring ceruzát és jó erősen húzd végig a bőrödön, de persze ne nyomd magadba :) A kontúr ilyesmi, a satír meg mintha 5 rotringgal karcolnád magad.

Egyébként ahogy írták is, abszolút az egyén fájdalomküszöbétől függ, kipihentségtől, hangulattól és a tetoválás helyétől.

Nőknek havibaj előtt/közben/után nem érdemes, egyszer megszívtam ezzel és végig ömlött a könnyem a fájdalomtól ugyanott, amit előtte 1 hónappal mosolyogva néztem ahogy varrják.

A legeleje fáj amíg nem szoksz hozzá az ingerhez, illetve pár óra után a legvége mert kikészíti a szervezetet a folyamatos gyötrés és nekiállsz rángatózni akaratlanul, ez általában 3-4 óra után jön elő de nem feltétlenül.

2012. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. dec. 30. 08:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem a tetoválás úgy nem is rossz érzés(talán az epilálás mellett már megszoktam ezt a fajta kellemetlenséget:D), de utána a gyógyulás kikészít. Nem mozoghatok nagy erőkifejtéssel, amíg fóliázom, arra is figyelnem kell, hogyne peregjen állandóan le a ragtapasz(szintén a hirtelen mozdulatoktól). Ebben az állapotban nagyon nyűgös tudok lenni. És mégis, újra meg újra belevágok, mert ez tényleg minimális rossz, az utána következő büszkeség mellet, amit akkor érzek, ha az alkotásokra nézek:)!
2013. jan. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
valaki esetleg bordára tetováltatott? ott milyen?
2013. jan. 3. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!