Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek a tetováltaknak...

Szerintetek a tetováltaknak tényleg sokkal kevesebb esélyük van elhelyezkedni bizonyos munka körökben?

Figyelt kérdés
Persze nem szeretném a nyakam, arcom, kézfejem tetováltatni de érdekelne hogy pl egy könyöktől vállig érő tetoválás mennyire befolyásolná az elhelyezkedésem.

2013. jan. 3. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek azon van a hangsúly hogy a tetoválás elfedhető legyen valamilyen módon. Viszont gondolom lehet találkozni olyannal is aki fel se vesz ha tetoválásod van és hidegen hagyja ha te el szeretnéd fedni."


Kérdező!


Ha te magad nem feded fel a titkot és nem is látszik, akkor mégis honnan tudná a főnököd, hogy van-e tetkód?


Úgy kell felöltözni már az állásinterjúra is.

Még az életben fel nem tette nekem senki azt a kérdést interjú közben, hogy "Mégis, ugye nincs tetoválása a ruha alatt?".

2013. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én anno alapozóval lekentem azt jóvan=DDDD
2013. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy bírósági tárgyaláson a bíró szólt az ügyvédnőnek, hogy a következő tárgyalásra takarja el a csuklóján lévő tetoválását... Volt egy olyan tárgyalásom, ahol a bírónőnek volt tetkója és piros haja. Szóval általánosítani nem lehet.

Azt akarom ezzel mondani, hogy nem mindegy, hogy egy bolti eladónak van tetkója vagy esetleg közhatalmat gyakorló személynek és nem mindegy a munkáltató hozzáállása sem.

2013. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Végre érdekes és épitő jellegű válaszokat is kapok ezen az oldalon:D
2013. jan. 3. 18:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Az alapozós tetszett?


Ha igen, előbb próbáld ki! Húzz filccel a kezedre egy kis csíkot és kend le! Csak a nagyon erős fedőképességű, drága alapozók képesek maradéktalanul elfedni, de azok is könnyen tönkretehetik a ruhádat...

Mondjuk egy 20-as nagyságú mintára még oké lehet bevetni az alapozót, nagyobbra már nemigazán.

2013. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én egy ratyi alapozóval kentem le,képzeld vízálló volt nem is tudtam róla szóval ha izzadtam nem jött le és még csak foltot se hagyott=)még egy száz forintosba vettem anno=Dde van külön tetoválás fedésre való alapozók=)
2013. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!