Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül egy kisebb...

Mennyibe kerül egy kisebb méretű tetoválás?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl nagyot és feltűnőt, csak egy kicsit, amin madarak vannak mennyibe kerül?

2013. jan. 8. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg hol csinaltatod, mennyire kicsi, fekete vagy szines, mennyire bonyolult, 5 es 25ezer forint kozott mondjuk lehet barmennyi.
2013. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmilyet
2013. jan. 8. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
20 ropi korul szerintem ez van siman ha jobb helyen csinaltatod...Es csinaltasd jobb helyen, mert eleted vegeig nezni fogod.
2013. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem a kezemre szeretném, csak ott találtam mintát, és nem is ennyit, sokkal kevesebbet szeretnék.
2013. jan. 8. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:

na akkor hány madarat? igen függ tőle az ár.


mondjuk 5 ilyen pici madár szalonba 10E, akinél én szoktam varratni, az 3-4ért megcsinálná

2013. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tetoválótól függ......ismerek olyat akinek az órabére 4e ft. olyat is ismerek aki méret szerint mondja az árakat, olyat is aki még ha csak egy vonalat húz már az 5e ft.
2013. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!