Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek csináljak tetoválá...

Szerintetek csináljak tetoválást? Nem nagyot csak a nyakamra egy idézetet. Vélemény kinek mennyire tetszik? Aki csináltatott megbánta?

Figyelt kérdés
15/lány

2013. febr. 21. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne
2013. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
15évesen inkább rágós tetoválásokat ragaszgass...
2013. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerencsére 15 évesen még nem engedik a tetoválást, ugyanis csak 18 éves kortól lehet menni. Ha fiatalabb vagy akkor is csak úgy ha a szüleid beleegyeznek és találsz olyan tetoválóművészt aki vállalja. Kevesen vállalják..

Amúgy meg nem csináltatnék mert pár év múlva piszkosul megbánod. Főleg a szöveg tetkót mert egy idő után eltompul és olvashatatlan lesz.

2013. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne csináltass. Amíg ilyen kételyeid vannak, addig semmiképp. A tetoválás elég végleges dolog, szóval akkor csináltasd meg, ha szemernyi kételyed sincs, hogy jó ötlet.
2013. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Megcsinálnák mert ismerősöm tetováló.

De arra vagyok kíváncsi hogy aki csináltatott utána megbánta -e.

2013. febr. 21. 12:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet nyakra, inkább csukló, alkar, lapocka vagy az oldaladra. Később lehet, hogy pont emiatt nem fognak felvenni bizonyos munkakörökbe. Nekem a kezemen van, egy állásinterjún minden jól ment, a végén megkérdezték, hogy el tudnám-e takarni, mondtam hogy nem akkor mondták, "jó köszönjük majd értesítünk"... De ha ragaszkodsz hozzá akkor csináltasd meg,végül is a te döntésed mit kezdesz a saját testeddel :)
2013. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem két barátnőm is csináltatott tetoválást, nekem nincs. Mind a ketten megbánták, a szöveg tetoválást is, mert mára a jelentése nem olyan fontos a számukra, mint annak idején. Egyikük elkezdte másik tetováltatni, de csak rosszabb lett.

Ha még te sem vagy biztos benne, aludj még rá párat, és ha akkor is szeretnéd, akkor vedd újra elő a témát.

Amikor én voltam 15, egyik héten nyelv piercinget, másik héten hátamra tetkót, következő héten nyelv piercinget szerettem volna. Elmondtam anyukámnak, Ő is azt válaszolta nekem, hogyha majd néhány hét múlva is szeretném, akkor újra beszéljük. Nagyon örülök neki, hogy nem csináltattam anno semmi ilyesmit!

24/l

2013. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek!

Alszom még rá egy párat!!

2013. febr. 21. 14:26
 9/13 anonim válasza:

Szia!

Én az első tappancs tetoválásomat a lapockámra 17 évesen csináltattam (természetesen szülői engedély kellett hozzá, és ott helyben kellett anyumnak rábólintani, nem papír alapon).

utána 23 évesen csináltatta a következő tappancsomat, majd három németjuhászt a derekamra, rá egy évre egy acsargó kutyát a másik lapockámra, és most megyek egy teljes hát tetoválásra, ami egy szárnyas kutyát fog ábrázolni.


Mivel én kutya mániás vagyok, és kedvencem a munkavonalú németjuhász ezért nem kérdés, hogy ezzel kapcsolatos dolgokat rakatok magamra.

Én nem bántam meg egyiket sem és nem is ez lesz az utolsó. Mindenkinek tetszik amiket csináltattam eddig.


Én azt mondom, hogy csak olyan motívomokat érdemes varratnod magadra, amik később is fontosak és értékesek lesznek a számodra. Különben valóban bánni fogod.


de amíg így hezitálsz... addig nem állnék neki a helyedben.


25/N

2013. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál... gondolkodom még rajta egy kicsit..még írjatok véleményeket!

Kinek milyen van mikor csináltatta.

2013. febr. 21. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!