Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Izmosodás de hogyan kéne? Mi...

Izmosodás de hogyan kéne? Mi tetszik a nőknek? Mekkora súly a jó?

Figyelt kérdés

Jön a nyár, szeretnék majd kinézni valahogy. Sok helyen olvasok sok mindent. (pl. valahol írják hogy 100 kiló alatt nem férfi a férfi, csak legyen "kigyúrt").


Máshelyen meg hogy 65-70 az ideális. Persze 180 cm-re nézve. Hát nemtudom, de én most 65 kg vagyok kereken, és a testem edzettnek mondható (nem igazán izmos), de ebből a súlyból úgy gondolom kevés, mert a hátam is "csontos", és a derekam is kicsit "karcsú".


Szeretnék elkezdeni majd gyúrni, mellette hízni, így ami feljön az majd egyből izomba megy át. No de kb mennyi lenne az ideális? 75 kg?


Illetve mennyire érdemes kigyúrni magunkat? Tudom kicsit hülyén tettem fel a kérdést, hogy "mi tetszik a nőknek", tulajdonképpen nem én akarok tetszeni nekik, hanem csak nem akarom hogy belekössenek hogy "túl izmos" vagy éppen ... Elsősorban magamnak akarok "tetszeni".


Ezek közül melyiket preferáljátok jobban?


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


Annyit azért kérnék, hogy az arcokat ne vegyük figyelembe, csak a felsőtestre "összpontosítsatok".



2013. febr. 17. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nenm a kocjahas a lenyeg..!! Hanem szeles hat vall eros vastag karok..szovak en azt szeretem ha egy ferfi nem mackos szoval nem duci hanem olyan megtermett nagy darab..ezert jo a jo sokat nyom!! ;) olyan naagy ferfi test!! *.* a csipod meg meg jo hogy keskeny az a normal!! :D am hany eves vagy es kb hogy nez ki most a tested? Am 16/l
2013. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Am leginkabb az elso kep mondjuk picit nagyobb szelesebb hattal! a tonbbi tul kigyurt
2013. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem mind 3 tetszik :D :P
2013. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az első képhez nem kell sokat "dolgoznom".


19 éves leszek, a váll és hát szélessége még elég messze van tőlem.

2013. febr. 17. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem már az 1. is túl sok :)
2013. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

[link]



Ide nem konditerem kell, meg idétlen súlyok (súlyzók), hanem nyers erő.

És mindennél többet ér.

2013. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy? 180? Ahhoz olyan 76-80 az ideális. Attól felfelé már elég nagydarab leszel.
2013. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

178 körül, viszont tömegem 68 kg.


Mióta a kérdés felkerült. Csak 3 kilóval lettem nehezebb :D De most jobban eszek, amióta nyár van. Meg amióta edzek, többet is kíván a szervezetem.

2013. jún. 27. 10:02
 9/9 anonim válasza:

Az első kép!!!

Az izmos, de nem az a túl izmos izompacsirta. Azok nem jönnek be.

2013. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!